Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok (15-20) ti általában a...

Csajok (15-20) ti általában a külsőt, vagy a belsőt nézitek jobban egy pasin?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire vagyok helyes, (küldhetek képet is privátban ha szeretnétek) de azt tudom hogy meg tudok nevetteti bárkit. Tudjátok nincs annyira jó testem hogy kockahas, meg 40-es kar meg ilyen dolgok. Edzegetek, próbálok jobban kinézni, csak nemtudom hogy ti mit szoktatok nézni. A belső dominál jobban, vagy az ha valakinek jó teste van ? Esetleg linkelhettek is hogy ki az aki bejön nektek ! (persze ne olyant aki filmsztár vagy fotómodell, mert egyik sem vagyok) Egy olyan képet ami úgy bejön nektek. Esetleg határt hogy mettől meddig néz ki valaki jól. Bocsi a sok dologért, csak azért érdekelne a téma hogy tudjam merre lenne jobb változni, hogy ne legyek az az ember akivel nem beszélnek pl egy buliban szívesen.

Előre is köszönöm a válaszokat !



2014. jan. 18. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindkettőt.
2014. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

a lányok a külsőt nézik, főleg azt hogy jóképű legyél és magas, a kockahas még előny. van ak iszereti a kigyúrtat, van aki eltűri a mackósat de mostanában inkább a vékony srácok a divatosak.


belsőre csak annyi hogy ne elgyél nagyon tahó meg legyél szórakoztató. igazából a rosszfiúkra buknak, de ezt úgyis letagadják, mert nincs önismeretük. tehát kcisit tahóbbnak kell lenned néha, hülyeségeket kel lcsinálnod, meg olyat ami önellentmondásos, pl mondd hogy barátként szereted, közben simogasd, meg ilyenek. zavard össze őket, ezt szeretik. ha elég jól nézel ki és jól manipulálod, akár fel is pofozhatod, megcvsalhatod, akkor is a kutyád lesz.

2014. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát ez a komment elég őszinte volt, pont olyan amilyenre vártam. :D de rendben, meglátom mit tehetek.
2014. jan. 19. 11:55
 4/15 anonim válasza:

nálam a belső fontosabb. mert mit ér az, ha valaki kívűl jól néz ki, belül meg egy nagy sz*r... :/

én a barátom belső értékeibe szerettem bele: érzékeny, hűséges, de ugyanakkor huncut is :)

2014. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%

őszinte, mert nem lány vagyok, a lányok ezeket sosem fogják beismerni, mert szépítenek. ha valamit mondanak, szorozd meg 3mal.


igazából szerintem te még az a kategória vagy, aki azzal küzd hogy felszedjen 1 lányt. ha csak ezt akarod, akkor tudok pár tanácsot adni.

de ha jól tűröd az unalmas buta lányokat, akkor inkább keress először olyat, ha nem komoly kapcsolatra mész. arra meg sose számíts hogy egynelő felek lesztek a kapcsolatban.

persze ez igény kérdése, lehet neked ez is elég.

2014. jan. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
22 éves korukig csak a külsőt nézik. Később már megértik a belsőt is. A hülyébbeknek elég csak a pénz. De abból sok. Bár azért minimum 175 centi és egy kockás has valamint 85 kiló kell hogy, észrevegyék az inteligenciád. Hogy, csak egy pár hirességet emlitsek ott van az Alekosz. Az is inteligens volt mégis kikosarazták a nők. Vagy ott van a Dancsó Péter. Azt is a legtöbb lány *elmegy* kategóriáva illete.
2014. jan. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mindkettő fontos. Ha külsőleg nem vonzzuk egymást kölcsönösen, akkor ebből csak barátság lesz.

De az, hogy valaki jól néz ki, az NEM jelenti azt, hogy már fejest ugrunk egy kapcsolatba. Ha belsőleg nem passzolunk, az megint nem jó. Mindenkinek kell egy kis szerencse.

2014. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
inkàbb a belsö,a külsö nem olyan fontos
2014. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a kettes kommentelővel. Vannak ilyen lányok, ez igaz. De nem mindenki.

Pl engem ha valaki fel merne pofozni, vagy akár kezet emelne rám, dobná ki, mint a szemetet...

Nem szeretem a kigyúrt pasikat, a kockahas taszít. Nem tudom, hogy miért, egyszerűen csak nem tetszik. Azok jönnek be külsőre, akik nem olyanok, mint a többiek, valami különleges/szokatlan van a külsejükben. Ha már sztereotípiákat kell mondani, akkor a szemüveges srácok vagy a metálosok jönnek be...

Ennyit a külsőről.

Belső tekintetében már sokkal válogatósabb vagyok. Első é legfontosabb nálam a kommunikáció MINŐSÉGE. Magyarul, hogy lehet-e vele normálisan beszélni, mennyit lehet vele beszélni, minden körülmények között lehet-e vele beszélni. Fontos egy alap intelligencia is és a gusztustalan társadalmi elvárásoktól való elhatárolódás.


És természeten fontos a jó zzex.

18L

2014. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Hát mivel először, konkrétan esély sincs a belsőt nézni, ezért külső megfog belső megtart.
2014. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!