Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti egy pasiban azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti egy pasiban azt nézitek meg először általában, hogy mennyire magabiztos?

Figyelt kérdés
Csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert csomóan mondják nekem, hogy a magabiztosság a legfontosabb egy férfiban, és belőlem egy kicsit hiányzik ez a tulajdonság.
2010. máj. 24. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért egy ronda fiúhoz nem mennék oda csak azért mert magabiztos...:)
2010. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem , de eléggé meghátrálnak szerintem a lányok, ha egy olyan papucs fajtával találkoznak,de van aki ezt szereti

és nem mindegy, hogy mennyire hiányzik belőled

2010. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Először úgyis a kinézetet nézik.
2010. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kisugárzás fontosabb szerintem, mint a magabiztosság. Persze annyira legyél magabiztos,hogy megszólíts egy lányt.:)
2010. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kinézet sokkal fontosabb.Amúgy nekem bejönnek a kevésbé magabiztos fiúk,mert én is a szerényebb fajtából vagyok :-)
2010. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten taszítanak az olyan fiúk, akikről messziről látszik mennyire el vannak telve maguktól. Inkább egy helyes, kedves, félénkebb srác, mint valami nagypofájú egoista macsó.


L/16

2010. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is kicsit a félénkebb kategóriába tartozok, magamról nem nagyon tudom eldönteni, hogy helyes vagyok e vagy sem.
2010. máj. 24. 22:48
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

én szeretem a magabiztos fiúkat, főleg ha üzletember az illető(y)

(a közösségi oldalakon fellelhető magabiztos műmájerektől viszont a hideg kiráz.)

19N

2010. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten légy az persze.) De nem kell tùlzásba esni:) sztem erre is az arany közép ùt a helyes válasz, mint szinte mindenre^^
2010. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A magabiztosság a legtöbb esetben csak egy felvett szerep, mert "bejön". Azonban messze nem mindegy, hogy milyen lányoknál jön be. Általánosságként mondhatom, hogy azokra a lányokra nem érdemes időt pazarolni, akiknél a magabiztosság a mérce.

El kell tudnod dönteni magadban, hogy szeretetre, vagy szexre van-e szükséged. Ennek megfelelően kell választani. Amennyiben szex-re van szükséged, akkor úgyis csak az számít, mennyi pénzed van, amit a lányokra költhetsz.


Kivétel persze, ha véletlenül pont az aktuális férfi ideálnak felel meg a külsőd, de akkor nem írtál volna ide.

2010. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!