Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig tele volt az internet...

Mindig tele volt az internet trollokkal, vagy nagyon kezdenek elszaporodni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyre több kötözködő választ/kommentet látok. Mind itt, mind Youtubeon, mindenhol megy a "szánalmas, vagy, ezt bárkli megcsinálja! Nem értem a kérdésed!(kihagytál 1 vesszőt) értelmetlen kérdés! Mit provokálsz?! Kinek hiszed magad!?..."

Nem kell senkinek bemutatnom a netes koboldokat!


Mindig voltak ezek? Vagy az utóbbi időben miért lettek ilyen sokan?

Egy Youtubeos kommentből van 30 "szar vagy! Kamu a videó!" és 1 ami kifejti a negatív/pozitív véleményt!



2014. jan. 22. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem korábban nem volt ennyi. Úgy tűnik példát vesznek egymásról, elvégre semmi következménye nincs.
2014. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
A hülyeség, az ragad!! Dekódold magad!
2014. jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Lusta vagy használni a keresőt és inkább kiírod ezt a kérdést tizezredszerre is ?
2014. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Korábban is igen elterjedtek voltak az internettrollok, de most óriási invázióban vannak!
2014. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
#3 Nálad a pont. :)
2014. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kikérem a troll társadalom nevében, hogy azokat a lényeket, akikről fent írsz, velünk azonosítsd!


Az igazi troll igaz bunkó, de vicces stílusban fejti ki véleményét egy adott dologról. Szarkazmus, irónia és cinizmus jellemzi. Ezeket akár egyszerre is alkalmazza. Nyers, fanyar humor jellemzi őket. Jellemző, hogy a trollokat az alacsony intelligenciahányadossal rendelkező emberek, vagy fiatalok (16 évesnél fiatalabb) nem tudják értelmezni, illetve félreértelmezik mondanivalóját.


Akikről te írsz, azok nem tudom kicsodák. Talán EMBEREK... De nem vagyok benne biztos :P

2014. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!