Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért nyomogatják...

Az emberek miért nyomogatják folyton a telefonjukat mindenhol? Lassan már robotok lesznek?

Figyelt kérdés

Azt látom, bárhol megyek, mindenki a telefonját nyomogatja, fel se néz, konkrétan jöttek már nekem, miközben álltam és belém jöttek.


Miért lett mindenki ilyen hülye robot?



2014. jan. 12. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Mert függők, herotom van, hogy állandóan nekem mennek, mert sétálás közben is nyomogatni kell...
2014. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
nem tudom de kedvem lenne időnként kiverni a kezükből... csak visszafogom magam
2014. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nemtudom, de én is utálom, van hogy beszélek valakihez olyan dologról, ami őt is érdekli és előveszi a mobilját és elkezd facebookozni, vagy elmegyünk valahova sörözni mondjuk és a fél társaság végig a mobilját cseszteti. Volt mikor egyik barátnőm a moziban is ezt csinálta végig, pedig ő akarta leginkább megnézni a filmet. Nekem is lehet netezni a telefonomon, és társaságban mégis meg tudom állni, pedig egyedül itthon sokat netezek. Akkor másnak miért nem megy? Mikor esik le nekik, hogy a telefonjuk kb. a hatalmába kerítette őket?
2014. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

mert már annyira megszokták, hogy folyamatosan kell nekik valami inger. én is utálom a semmittevést, a villamoson, vagy várakozás közben folyamatosan olvasgatom a híreket, engem érdeklő dolgokat a telefonon.

azért odáig nem vetemedek hogy mászkálás közben babráljam, de akkor meg a rádiót hallgatom :)

sajnos ez van, egyszerűen elfelejtettünk csendben ülni és nézni a semmit, mert az már nem olyan érdekes.

2014. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért sokszor nem "csak úgy" van az emberek kezében a telefon.


Pl nekem Pesten eleinte elég sűrűn a kezemben volt, mert bőszen vizslattam a térképen, hogy most éppen merre is kellene mennem, vagy vártam, hogy GPS-jelet találjon :D Ekkor még ugye az is előfordult, hogy nekimentem valakinek, annyira arra figyeltem, hogy merre kell mennem :)


Engem csak az idegesít, ha társaságban nyomkodják, egyéb esetben hajlandó vagyok azt feltételezni, hogy nem céltalanul tapogatják a telefont :)

2014. jan. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Néha hajlamos vagyok robotulni, de azért társaságban eszem ágában sem lenne ilyet tenni, elég nagy parasztságnak tartom.

De pl. ha jön értesítő a mobilomra, mindig megnézem, és azért elég gyakran jön, hátha vmi fontos. Volt pl. hogy útközben kaptam értesítést arról, hogy elmarad az órám. Ilyen tekintetben sztem tök jó, hogy van okostelefonom, és nemcsak délután meg este tudom megnézni a mailjeimet, ha hazaérek egyetemről. Aztán én nagyon kevéssé tudok tájékozódni, és ilyenkor néha mobilról nézem a térképet. Ha unatkozom, akkor meg nézem a Facebookot, de azt mondjuk sétálás közben nem tenném, és nem lökök fel senkit.

2014. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!