Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baráti gesztus, vagy több?...

Baráti gesztus, vagy több? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú,akit már első óta ismerek(most vagyunk 8-adikosak),aki eddig nem mutatott semmilyen érdeklődést irántam,de én sem gondoltam így rá,csak nagyon jó barátságban vagyunk.Viszont most novemberben elkezdett hülyéskedni,és én is beszálltam.Ez a 'hülyéskedés' azt tartalmazza,hogy néha asszonynak szólít,én meg kedvesemnek,meg szokott olyanokat mondogatni,hogy közünk kovalens kötés van,meg hogy semmi sem állhat közénk,meg még ennél is perverzebb dolgokat,amiket inkább nem írok le.Ráadásul nagyon jóképű,és sokszor mondja azt hogy szépek a szemeim,meg hogy jó illatom van,stb.Eddig tudtam,hogy ez az egész egy vicc,viszont pár hete egymás mellé ültettek minket,és olyanokat is megtudtam róla amit még senkinek nem mondott el,az órákat végigbeszélgetjük,és már annyira megbízom benne,hogy este skypon keresztül kérem ki a véleményét,hogy melyik ruha áll jobban rajtam.Szóval az a lényeg,hogy annyira megismertem,meg ő is engem,hogy nem tudom már mit érzek,mert én csak barátként tekintettem rá,és azt vettem észre,mintha ő is ezt érezni,és már minden nap bókol nekem,de nem tudom hogy most már viccből vagy esetleg nem.Mit gondoltok??

2014. jan. 22. 16:48
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem viccből mondja mert általában nem szoktak ilyet mondani csak úgy.
2014. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátként ilyent nem mondanak,csak ha akar az ember valamit a másiktól!
2014. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kiscsillag,


tégedet kerülget a szerelem !

2014. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerelem van a levegőben:)
2014. jan. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kajaaa :) válasza:
Jaj ez olyan aranyos :S Egyébként sztem tuti h több mint baráti gesztus. De várd meg míg ő közeledik.
2014. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!