Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen visszataszító...

Miért ilyen visszataszító némelyik ember gondolkodásmódja?

Figyelt kérdés
Van egy ember a környezetemben, aki folyamatosan becsmérel engem, beszól már évek óta egy bizonyos dolog miatt. Ma találkoztam egy volt barátnőjével, aki adott egy tippet, hogy mi a gyenge pontja, ha be akarnék szólni neki. De azt is hozzátette, hogy ha alkalmazni akarom, akkor lehetőleg távol legyek tőle, mert közelről biztos lekeverne egy sallert. Hogy is van ez? Valaki éveken keresztül ordenáré módon beszól a másiknak, de ha neki szólna be ez az illető, akkor már baj van? Miféle ember az ilyen?

2014. jan. 22. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez már csak így van. Ahogy reggel felkel a a Nap, úgy a pali se csípi, ha beszólsz neki. Viszont másokat csesztetni meg jó dolog :)

De talán a sok magát sajnáltató kérdező esetéhez hasonlóan itt is feltehetően a "bizonyos dologban" rejtezik a lényeg :)

2014. jan. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"e talán a sok magát sajnáltató kérdező esetéhez hasonlóan itt is feltehetően a "bizonyos dologban" rejtezik a lényeg :)"


Mire célzol pontosan?

2014. jan. 23. 00:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az erős konkrét azt akarja megtudni, hogy miért piszkál téged az illető :D

Amúgy, totál olyan, mintha a nővéremről írtál volna ... Undorító. Hidd el, le is köpném ...

2014. jan. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erős konkrét ... Fff ... Szóval az első konkrétan! :D
2014. jan. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen sajnos vannak ilyen undorító génhalmazok. Nekem is egy rokonom az. Megoldást nem találtam rá, aki hülye az hülye, de nem kötelező vele találkoznom.
2014. jan. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!