Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Belenéztem az Édes Élet c....

Belenéztem az Édes Élet c. celebshowba, hát elég béna helyen és körülmények között élnek a magyar celebek. Ezek tényleg ennyire csórók lennének?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A magyar celebek nagy része csak egy senki, főleg nemzetközi viszonylatban. Azért egy Kiszel Tündét, időjárás bemondót, Mónikát ne hasonlítsunk már egy Dicaprio, Terence Hill vagy mit tudom én kihez. Itt már az is sztár, aki kétszer benne van a tv-ben. Az szép is lenne, ha mindegyik milliomos lenne. Akkor első dolgom lenne leszámolni és jelentkezni valami adásba vagy kiadni valami béna lemezt.
2014. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Naaa, azért Dicaprio, Terence Hill híres, és kiváló színészek! A magyar "sztárok" pedig igen, celebek. :) Van különbség.
2014. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!