Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a rémisztő...

Mit csináljak ezzel a rémisztő tapasztalattal, úgy érzem nem tudom irányítani az életem?

Figyelt kérdés

1. Az élet csak megtörténik velem, képtelen vagyok irányítani az életem. Úgy érzem semmi beleszólásom nincs életem irányításába mert a körülményeknek vagyok kiszolgáltatva. Az életet jelenleg egy sebes, erős sodrású folyóhoz tudnám hasonlítanám, mely sodor az árral és erősebb mint én vagyok. Rossz hasonlat? Tényleg ilyen gyenge lennék? Ténlyleg ilyen erős a sodrás?


2. Hogy tartsam el magam életem végéig? Semmihez nem értek, hogy lehet ebben a bizonytalan világban eltrtani magaat életem végéig ha csak max 1dologhoz értek? (adatrögzítés, de írok blogot is de az nyilván hobbi - na ehhez értek még, ezt imádom)


3. Stabil jövőkép nélkül mire számíthat az ember?


4. A belémégett viselkedési programkódok, automatikusan futó, leállíthatatlan cselekvési mintázatok ellen mit tehetek?


5. Végső elkeseredés végett, az öngyilkosság gondolatát elvetve megoldás lehet-e ha mgamat alávetném "Feldmár féle" LSD terápiának?


2014. jan. 24. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem te most is szívtál valamit
2014. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1, Igen. El kell fogadni minél előbb és beletörődni, annál könnyebb lesz. Aki azt hiszi saját életét irányítja, az, csak hiszi. Mindenki a körülötte lévő körülmények kiszolgáltatottja, csak valaki jó körülményeket kap, valaki meg csak a rosszat.


2, passzív tőkére kell törekedni. teszem azt példaként lakni mindig is kell, szóval ha van pénzed vegyél lakás, azt add ki. mondhatni passzív jövedelem. Ugyan ez igaz a kajálásra, az orvoslásra. Ne egy dologra koncentrálj, meg akkor nem lesz jó életed.


3, Semmire. Életben nincs stabilitás, mindig minden változik, a környezet, az éghajlat, maguk az emberek az álmaik, a vágyaik, stb.


4, semmit. Nehéz ellenül bármit is tenni. Pl ha szüleid alap dolgokat nem tanítottak meg neked, akkor azokat nehéz megtanulni. pl.: pénz kezelés, erkölcsi értékrend, stb.


5, nem tudom mi ez, de az lsd az drogos, ha drogos akarsz lenni, és még sz@rabb és elcseszettebb életet akarsz, akkor hajrá.

2014. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát... ettől nem lettem okosbb :(
2014. jan. 24. 19:44
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es, az '1' es passzusban mefogalmazottakkal pedig abszolút nem akarok egyetérteni.
2014. jan. 24. 19:45
 5/6 anonim válasza:

1: Üdv Magyarországon :D


(Ha az 5-öst választod, ugorj az 5.-ik ponthoz)


2: Amennyit csak tudsz, annyit foglalkozz azzal amit igazán szeretsz, próbálj meg ilyen munkakörbe munkát találni . Bármibe is kerül, tegyél meg érte amit csak tudsz ! Azt nem tudom , hogy hogy tudod magad eltartani életed végéig, erre szerintem nem lehet értelmes választ adni . De hidd el, nincs annál rosszabb, mint amikor minden egyes nap olyat csinálsz/dolgozol amit utálsz, gyakorlatilag elcseszve, megkeserítve ezzel az életed .


3: Nincs olyan, hogy stabil jövőkép, soha nem tudhatod mi fog veled történni holnap, vagy egy év múlva !


4: Ezt magaddal kell megbeszélned ! Kicsit lassíts le, gondolkodj cselekvés előtt, stb.


5: WTF ? Nem tudom mi ez, de ha az, amire gondolok, akkor az lesz, hogy pár évig szétküldöd az agyad, amivel gyakorlatilag semmi sem oldódik meg (max. azt hiszed egy ideig) , majd, ha lejössz a cuccról, rájössz hogy csak egy kis időt húztál, ami pont arra volt elég, hogy még a maradék önbizalmad és életerőd is elszálljon és utána rinyálj mindenkinek a bajaidról, meg az önsajnálatodról, amíg szép lassan jégre nem teszed magad . Ergo, mégiscsak öngyilkos leszel, csak miután átmentél ezen a sok szaron... Végső elkeseredés = feladás


(Szerintem eléggé negatív személyiség lehetsz, próbálj meg több jó, szép, pozitív dolgot észrevenni, nem minden ellened van)

2014. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hú, ez se vót kismiska, de egy fokkal jobb... emésztgetem
2014. jan. 24. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!