Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tinik, kamaszok! Valami...

Tinik, kamaszok! Valami vicces, ciki, ijesztő történt veletek? Leírnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok rá hogy ti is vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen!Pl.:

Képes vagyok elesni bármiben,bárhol.Egyszer suli után (haza kellett vinni a tesizsákot ezért nálunk volt) elkeztük vele ütögetni egymást :)Csakhogy ennek az lett a vége hogy amikor megütöttem valakit s*ggre estem XD

Bár ha így vissza gondolok vicces,de akkor ciki volt mert sokan látták.....

Küldjetek ti is storykat!Nevessünk!

12/l

Utóirat: nemet és kort is! :D



2013. aug. 22. 12:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Osztálybuli.Vittünk be 2l páleszt (tanári engedéllyel) és versenyeztünk 5-en hogy ki bír a legtöbbet meginni.Elfogyott az egész 3ember kidőlt a többiek (köztük én is) megitták az összeset.Aztán kint az udvaron méteres hó.Volt egy lejtő ami be volt fagyva és csúszkáltunk rajta.Akkorákat estünk nem bírtunk felállni, a lányok meg fetrengtek a röhögéstől.Aztán haver beleesett az árokba.Mi 6-an egymás mögé álltunk próbáltuk kihúzni de mis is ráestünk.Szóval 7fiú az árokban és a lányokat bíztuk meg hogy húzzanak ki.Hát ők is estek össze-vissza.Gondnokot kellet segítségül hívni.Behozott egy motort aki felül volt megfogta a kötelet a többiek meg egymást kihúzatta a motort tövig és úgy húzott ki minket.Nem bírtunk felállni a röhögéstől.Az volt a legjobb osztálybuli :D
2013. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Első vok 17/f
2013. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Uhh.....azért gondolom a tnár nem dicsért meg titeket XD

DE azért vicces! :P

2013. aug. 22. 13:17
 4/29 piriiiiii ***** válasza:
47%
Strandon voltunk az osztályommal, és amikor dobtam el a labdát a vízben, hát... elcsúszott a fürdőruhám felsőrésze...
2013. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 piriiiiii ***** válasza:
59%
És 16/L.
2013. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%

En mar nem vagyok kamasz, de vicces esemenyben nincs hiany kisebb korombol. :)

Volt, hogy szerelmes voltam egy fiuba. O volt 16, en 13. Kitalaltam, hogy irok neki levelet, de nem am a suliba adom oda, hanem egyenesen a lakasara viszem, persze nev nelkul. Egyik baratnommel mentunk, epp a kapuja elott alltunk, es talalgattuk hogy jussunk be, mikor kinyitotta a kaput...Alig feltunoen elszaladtunk. :D Na, de ebbol se tanultam, mindenkepp elakartam juttatni hozza a levelet, hat meglestuk merre megy, hogy kello tavolsagban legyen. Egyik saroknal elvesztettuk, es egyszercsak megkocogtatta a vallamat. A zoldsegesnel volt, repat vett a nyulanak. Zavaraba leejtette, en meg mondtam, "leesett a repad". Kerdezte mit keresunk ott, mondtuk, hogy csak setalunk. (a 8. kerben, berhazak kozott...hat hogyne :D ) Igy a levelet vegul nem adtam oda, de nagyon, nagyon kinos volt!

Hu, meg rengeteg ilyen van, azt hiszem eleg luzer vagyok. :D Koszi a kerdest, es a nosztalgiat. :)

2013. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykirándulás, Budapest...felé tartottunk éppen az autópályán, mikor volt szerencsém a buszban leghátul ülni. Nem vagyok rosszul lévős típus, de valahogy rosszul voltam akkor és ott, idióta osztálytársam meg a mellettünk lévő szemetes vödör tetejét emelgette (ami amúgy egy pedálos fémszemetes volt), amibe korábban egy osztálytársam már belehányt. "Csukd már le", mondom neki, majd a lábammal rárúgtam a kuka tetejére, ami lecsukódott, de azzal a lendülettel le is bucskázott a hátsó ajtó lépcsőjére...vagyis ott volt rengeteg hátizsákja a többieknek, így arra ráborult. Bár a teteje nem nyílt fel, de így is kiszivárgott belőle valamennyi hányás, rá a táskákra. :D Szerencsére az enyém elől volt a helyemen, így arra nem folyt rá, ellenben az egyik gyerek táskájával, akit amúgy mindig is utáltam. :D Nem kell mondanom, h milyen szag lett hirtelen a buszban, mindenki a busz elejébe tömörült, ablakot nyitottunk, fújtunk sprayt, minden játszott, de mégis ordenáré büdös volt az egész buszban. :D Egy következő benzinkútnál félre húzódott a buszsofőr és a többiek kitakarították a busz hátsó lépcsőit és a saját csomagjaik tartalmát áthelyezték szatyrokba. Én pedig taktikusan elsunnyogtam a közeli shop-ba. :D
2013. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
A buszos hányós idejében 14 lehettem. Ma már bőven a duplája. :)
2013. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:

Egyszer erdei suliba futottam a szobába, mikor megbotlottam egy párnába. És elvágódtam. Ez nem is lenne olyan ciki, csak a fiúk megnézték a szobánkat és pont az a fiú előtt estem el aki tetszik :D


12/l

2013. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem velem történt, hanem az egyik barátnőmmel. Ilyen falunapokon voltunk, ahol volt egy kültéri színpad, és ilyen összeszerelhető lépcsős ülőhelyek. Na persze mi legtetejére ültünk, és pont a legfelső ülőrész mellett volt egy ilyen nagy szemetes, ami egy kicsivel volt alacsonyabb mint amin ültünk. És ház persze mi, hülyék, mindig megkértük a barátnőmet, hogy dobja ki a müanyagpoharat, szívószálat, zsepit, stb.... az úgy nézett ki, hogy ő hajol, mi fogjuk a kezét lábát, kinyitja akuka feledét, és kidobja. De egyszer nem tudtuk rendesen megtartani, és kicsúszott a kezünkből. persze a fúvószenekar előadása alatt, és mikor? amikor éppen egy pillanatra néma csend lett. ő persze sikított, még az utolsó pillanatban tartotta meg valaki aki a kuka mellett állt, és így felnyomta az ülőhelyre.... persze mindenki minket nézett.


Akkor...a biciklim a legalacsonyabb magasságra volt állítva, amikor nevelőapum kitalálta, hogy magasra állítja... felállította a legmagasabbra, és leszedte a hátsó kosarat is, így a hátamon a táskámmal, a magas biciklivel mentem suliba... nem is volt probléma, ameddig meg nem álltunk hogy bevárjuk a többieket... ahogy elindultunk, nem tudtam rendesen felülni, a bicikli eldőlt, én meg beledőltem az árokba, és egyenesen beletenyereltem egy hatalmas csalánba. Alig fél utcányival arrébb a cipőfűzőm feltekeredett a küllőre, és pofára este.

15/L

2013. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!