Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem azt hogy utálom a...

Miért érzem azt hogy utálom a szüleim?

Figyelt kérdés
Nem foglalkoznak velem mostmár valamiért.Sose akarják a házit kikérdezni se a verset igy sehova se fogok jutni a tanulással...Eddig mondjuk kikérdezték ha térden állva könyörögtem de már nem.Igy sose leszek kitűnő már csak jeles.Meg hiába kérem az édességet nem adja anya ide meg úgy viselkedik velem mintha utálna.Engem nagyon idegesit ha bejönnek apa meg úgy viselkedik velem mintha 5 éves lennék.Szerintem már teljesen szétszakadtam tőllük és idegesitenek is.Úgy érzem h nem is szeretnek egyáltalán.korom 14 leszek (lány).még azt sem engedi anya hogy leborotváljam és szorongok egész nap főleg tesin öltözésnél

2014. jan. 26. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tegnap tették fel ugyanezt a kérdést máshogy megfogalmazva? O.o Nem hiszem hogy valóban utálnának, csak nincs idejük rád. Én kifejezetten örülnék, ha nem zaklatnának a tanulással. (Így is osztály első vagyok...) Borotválkozz bikini vonalban, vagy hordj francia bugyit. Apukádnak mindig kisgyerek maradsz. Hogy viselkedik veled anyukád úgy konkrétan? Rádmordul? Beszólogat? Vagy mi?

13/L

2014. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem kérdeznek ki, mert már elég nagynak gondolnak hozzá, és így is, úgy is meg kell tanulnod EGYEDÜL tanulni. :)


13/L

2014. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor van az a kor, hogy el kell dönteni hogy felnőtt vagy-e vagy gyerek!


Vagy azt mondod, hogy igen, még kell hogy kikérdezzék a tananyagot, és akkor felvállalod hogy még gyerek vagy, és elfogadod hogy anyukád dönti el hogy mikor kapsz édességet, és hol borotválkozol.

Vagy erőt veszel magadon, és egyedül megtanulod a sulis dolgokat, a segítségük nélkül, és akkor eldöntheted mit eszel, és hol borotválkozol.


De nem használhatod ki a gyerekkor előnyeit, és a felnőttkor szabadságát egyszerre!


Egyébként nagyon meglepett a kérdésed. én most 20 éves lány vagyok, tehát 6 éve voltam 14 (most úgy érzem, nem volt olyan nagyon rég).

Tőlem és a kortársaimtól nem kérdezték otthon ki a tananyagot úgy 10 éves korunk óta, mi egyedül tanultunk és úgy várták el hogy jó jegyeket vigyünk haza. Ellenben mi döntöttük el, hol borotválkozunk és eljárhattunk úgy este 10ig, néha éjfélig hétvégenként.

Sajnos néha ittunk, cigiztünk és nem mindenki volt már szűz, ami elszomorító. De belegondolva abba, hogy a szüzesség elvesztésének korhatára nem ment feljebb, de a leírtak alapján az önállóságé igen, hogyan is működik ez a ti korotokban most?

Lányok elveszítik a szüzességüket 13-14 évesen aztán hazamennek és anyucitól kérik az édességet, és kérdeztetik ki a házit? Ez nekem nagyon furcsa. Persze nem rád értem, kérdező, ne vedd magadra, és nem is biztos hogy van ezt értelme leírnom, de ez megdöbbentett.

2014. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja itt is már az megy hogy ki nem szűz.xD tiszta szánalmas mindenki ezért is csak néhány barátnőm van aki még normális.de azt akkor is anya fogja eldönteni hogy fogok e borotválkozni vagy nem.és nem..
2014. jan. 26. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!