Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók velem az...

Miért ilyen bunkók velem az emberek interneten? Annyira rosszul esik.

Figyelt kérdés

Facebookon pl. sokszor nem is válaszolnak, de ha válaszolnak akkor is csak idenyögnek valamit röviden, jelezve, hogy rohadtul semmi kedvük velem beszélgetésbe elegyedni, csak nem mondják ki őszintén.

Még ha élőbeli ismerősre írok rá facebookon, akkor is, meg az internetes ismerősök is.

Annyira rosszul esik, hogy mindenki bunkóskódik velem. Úgy érzem azért születtem erre a bolygóra, hogy legyen kibe beletaposni mindenhol.


2014. jan. 26. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ne jelölj be minden nem normálist,aki semmibe sem néz..és nem nyavalyogsz ezen,hogy leszarnak.
2014. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De velem mindenki ilyen akárkire írok rá
2014. jan. 26. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor ne írj rájuk. Valószínűleg nem akarnak veled beszélgetni, azért ilyenek.

Várd meg, amíg valaki neked ír.

2014. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor halálomig is várhatnék kb.
2014. jan. 26. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Rosszul állsz hozzá a dolgokhoz. A társasági életet nem fb-on kell élni. Ott egészen mások az emberek, csak elbújnak egy képernyő mögé, és azt hiszik az a valóság.
2014. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írjál nekünk, nem leszünk bunkók! :)
2014. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Küld el a facebookod megismerkedünk és én beszélek veled szívesen :) :D fiú vagy vagy lány?:)
2014. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok! Én a faszbookot már töröltem, A közösségi oldalakat nem látogatom.

Néhány dologra rájöttem. Ezeket az oldalakat azok használják, akik diletánsok, depisek. Ha valaki nem hajlandó mailben levelet írni az le van kakálva! A sok ráérő diletáns aki itt a GyK -en válaszolgat, nekik viszont nincs merszük személyes ismerkedésre, mert azt hiszik, hogy ha mailt írnak, azon keresztül már meg tudom harapni őket. A sok béna meg csak az észt osztogatja tudatlanul, kiokítja a másikat, de nem veszi észre, hogy teljesen felesleges.

2014. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!