Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Interneten az emberek többsége...

Interneten az emberek többsége alapból bunkó üzenetekben, vagy csak velem azok?

Figyelt kérdés

Mindig, ha írok valakinek jönnek a rövid, flegma válaszok, persze vannak rendes emberek is, de az elég kevés a bunkóhoz képest.

De igazából totálisan sz*rik rám mindenki szinte akinek írok, csak ideböknek valami választ az üzenetre aztán le is van intézve.

Csak velem ilyen bunkók sokan interneten? És miért ilyenek?

A másik meg hogy mindenkit tökre zavar, ha róla kérdezgetek.


2014. jan. 8. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
ez azért van mert az emberek általában könnyebben ugatnak a képernyő(tisztelet a kivételnek) mögül mint az életben
2014. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ezért untam rá hogy én írok rá a másikra hogyha kíváncsi rám úgy is rám ír
2014. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem, nem csak veled azok és nem csak a neten. Az emberek nem viselkednek másként a neten, mint a valóságban, csak ott a szó hamarabb elszáll.


Ma megköszöntöttem az egyik rokongyereket, szülinapja volt. Mi volt a "válasz": LIKE. Nem az, hogy köszönöm, hanem az, hogy like. Megnyomott egy gombot. Komolyan megáll az eszem!


Karácsonykor a házunkban szokás, hogy megajándékozzák egymást a szomszédok - jelképes összegű kis valamivel. Egy doboz csoki vagy pár szem szaloncukor, kinek mi van. Plusz egy kis üdvözlőlap mellé. Van egy nő felettünk, aki most költözött be, neki is adtunk, és arra sem volt képes, hogy megköszönje! Jön-megy, mintha ott sem lennénk a házban. (Jövőre, ha még itt lakunk, természetesen nem fog kapni, de nem ez a lényeg.)


Az utcán nekem jön, a kocsit rátolja a lábomra: nincs olyan szó a szótárban - Vavy nagyon ügyesen "a tőle idegen szavak szótár"-ának nevezte ezt - hogy BOCSÁNAT, PARDON, ELNÉZÉST, NE HARAGUDJON. Mintha az országban csak neveletlen idióták élnének.


Tudom, tudom, hogy van kivétel, a kisebbség, aki nem látszik, aki udvarias, aki kedves - én is az vagyok -, aki ismeri a normális társasági viselkedés elemi szabályait.


És ez nem neveltetés kérdése, pusztán azé, hogy önző dög vagy-e és csak kapni akarsz, a hibáidat soha el nem ismered, vagy nem - és főként: tiszteled a másik embert.

2014. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem érdekli őket, ha megbántanak valakit, akit valószínűleg soha az életben nem fognak látni. Ezért is hülység, hogy jelöltök ész nélkül mindenkit. Nekem, csak olyanok vannak fennt, akiket személyesen az életem során ismertem meg. Ja és nem olyanokat akkikkel 2x kimentem szünetben cigizni.

27/F

2014. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!