Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csúcsos a boszorkánykalap?

Miért csúcsos a boszorkánykalap?

Figyelt kérdés

A google nem dob ki értelmes, összeszedett választ. Mindenhol mese van.


- A kategória megjelölés nem biztos, hogy jó, de félem, ha az ezotériába rakom, lehurrognak és baromságokat írnak. Akit zavar, jelentheti, és átteszik, de itt több értelemre számítok. -



#boszorkány #kalap #boszorkánykalap
2014. jan. 27. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Csúcsos sapka spirituális pont, segít elvezetni az erőket, segít koncentrálni, irányítani. Ennyit tudok róla, még réges rég olvastam valahol.
2014. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én úgy tudtam, hogy a bölcsességet szimbolizálja.


Köszönöm a választ!

2014. jan. 27. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt is jelenti,amit írtál.
2014. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A régészeti leletek közül a spirituális személyek fejfedői többségükben csúcsosak. Aho lcsak olvastam erről, mind arra utalt, hogy ennek hasonló jelentősége van, mint egy antennának. Ami logikus is, hiszen más dimenziók jeleit szeretnék fogni ezekkel.


Tárgyi leletek vannak a magyarság több tizezer éves múltjáról is, hogy mágus (magar, Magor népe, mag népe, mágia népe), jogart hordó királyi nép vagyunk, ami vadul hangzik, de a régészeti leletek tömkelege erre utal, persze a politikusainknak 1848 óta tiltva van (külföldről), h a magyarságtudatunkat az igazsággal szembesítsük.


Az ősmagyarok magas aranysüveget hordtak, csúcsos véggel.

Lásd: Grandpierre K. Endre és fia, Grandpierre Attila csillagász, kandidátus könyveit.

2014. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még valami! Lásd továbbá: a magyar korona kvázi antennával végződik, mégpedig egy kereszttel, ami 23 fokos szögben áll tudtommal, a korona alapsíkjához képest. Ez pedig a Föld forgástengelyének a Föld pályasíkjával bezárt szögével egyezik meg...
2014. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!