Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csúcsos has! Mit jelent?

Csúcsos has! Mit jelent?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan megjegyzik, hogy a hasam csúcsosan nő. Ez mit jelent?
2013. júl. 12. 13:21
 1/8 Kerria ***** válasza:
100%

Én csak a babonát hallottam erről, de azt nem tudom igaz-e.

Állítólag a kisfiúknál lesz az Anyukának csúcsos a pocija, a kislányoknál pedig gömbölyű.


Nekem 2 kislány után eddig gömbölyű volt, de fiam nincs, így nem tudom cáfolni, vagy megerősíteni a "jóslatot" :D

2013. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 petera6 ***** válasza:

Semmit nem jelent. Ilyen a testfelépítésed, és úgy tapadt a placenta, hogy ilyen formában nő a hasad.


Nekem lányom lesz, és szintén inkább csucsi, mint kerek :)


29hkm.

2013. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem kisfiam van, kerek pocak volt.


Én úgy hallottam, független attól, h csúcsos-e vagy gömbölyű, ha hátulról néznek és oldaladra semmit nem híztál kisfiú, ha terebélyesedtél, akkor kislány..:)


Nálam bejött..:)

2013. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van már egy kisfiam és egy kislányom is, mind a kettőnél nagy, kerek hasam volt. Az orvosom most is kislányt jósolt.
2013. júl. 12. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhességemnél ugyanúgy néztem ki, csak a hasamra híztam, és inkább csúcsos volt a hasam. Egyik terhességból kisfiú, a msikból kislány született.
2013. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kerria ***** válasza:

ColaDio: na ezt a verziót még nem hallottam:

"Én úgy hallottam, független attól, h csúcsos-e vagy gömbölyű, ha hátulról néznek és oldaladra semmit nem híztál kisfiú, ha terebélyesedtél, akkor kislány..:) "


Engem ha hátulról néznek nem látszik semmi, mégis kislányt rejt a pocak... :D

Imádom ezeket a népi dolgokat. Vajon mire alapozták...hány megfigyelésre

2013. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A monda szerint a csúcsos, hegyes has kisfiút rejt, a nagy kerek meg kislányt. A valóságban meg attól függ a pocak formája, hogy hogyan fekszik a baba, hol van a placenta, milyen a testfelépítésed. Szóval semmit nem jelentenek ezek a megjegyzések. Örülj neki, helyeselj. Jó megfigyelők voltak. Amúgy kisfiút vársz? ;)
2013. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kislányt várunk! És az orvos is kislányt mondott már 2x. :)
2013. júl. 12. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!