Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi olyan nagy szám a divatban?

Mi olyan nagy szám a divatban?

Figyelt kérdés
Miért van az ,hogy ha valaki nem ismeri és nem is követi a divatot akkor azt lehurrogják, megalázzák stb. Sokak szerint miért kell követni a divatot? Mi értelme van?

2014. jan. 30. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Majd kinövik. Sokkal egyszerűbb követni a trendet, mint felvállalni valami egyedit.
2014. jan. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Az követi a divatot, akinek nincs saját stílusa.
2014. jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Uncsi már ez a divat téma. Még 10-15 éve menő volt ezzel foglalkozni, de szerintem manapság aki a divaton lovagol, az csak lejáratja magát. Én így is kezelem az ilyen embereket. Biztos marha sok ideje és pénze van ezzel foglalkozni. Akkor csinálja, de másokat hagyjon ezzel békén. Komolyan úgy haragszok az ilyenekre, mint a házaló ügynökökre...
2014. jan. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megvan a saját értékrendem. Tudom mire van szükségem, ha egy ruhadarabot akarok venni. Számít az anyag, a minőség, kényelem, egy-két egyedi szempont. A divat hidegen hagy. Akinek nem tetszik az meg ... letojom :).
2014. jan. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A Divat avant-gard, így sosem lesz trendi. Amit sokan fújolnak, az a Trend. A trend, amit az embereken látsz az utcán; ez pár ruhadarabot jelent, amit átvettek és "emberibbé, hordhatóbbá" tettek.


A kettő más. Mondhatom úgy is, a divat egyedi, a trend tömeg.

2014. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az aktuális divatot millióan követik,mitől lenne egyedi?
2014. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!