Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szidják a...

Mit tegyek ha szidják a testvéremet a facebookon?

Figyelt kérdés
Egy korsztáju kölykök vele és mindig őt szivatják.én is egy korsztály vagyok velük.amugy 12-k vagyunk.

2014. jan. 30. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Töröljétek a bántó hozzászólásaikat az oldaláról. Nem tudom, miben szidják. De ha személyesen is találkoztok, szóljál rájuk. Akkor lehet, hogy nem olyan bátrak, ha valaki szóvá teszi. Törölhetitek is az ilyen ismerősöket fb-ról.

Ha valami durva dolog, akkor szóljatok a szüleiteknek.

2014. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen jellegű személyeskedő, negatív megnyilvánulásokat jelenthetitek is a facebook felé. Egyébként pedig töröljétek az ismerősök közül, tiltsátok, ami jól esik. Ill. próbáljatok meg személyesen is megbeszélni, hogy konkrétan mi is az igazi probléma kettőjük között.

Egyébként 12 évesek vagytok? Nos, nektek semmi keresnivalótok a fb-on, és nem mert én úgy gondolom, hanem mert 14 éves kor alatt nem is regisztrálhatnátok...

2014. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Törölni és tiltani is kell az ilyeneket.
2014. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tiltani hogy kell es mire valo?
2014. jan. 30. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!