Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért keresett meg a volt...

Miért keresett meg a volt barátom kishúga? Rendszeresen ír Facebookon.

Figyelt kérdés

Már négy hónapja szakítottam a barátommal, mert drogfüggő volt, és nem bírtam. A kapcsolatunk teljesen megromlott, én nem is mehettem hozzájuk, mert az anyukája valamiért utált. (sosem mondták meg, miért) A kislány is eléggé flegmán viselkedett velem. Nagyjából fél éve nem beszéltem vele, csak néha-néha a bátyjával, mert nem haraggal váltunk el. A szakításunkba belejátszott egy másik fiú is, akivel négy hónapja járok. A kislány 11 éves, ír a képeim alá, néha Facebook chaten is, megkérdezi, hogy vagyok, meséljek, stb. Nem értem, miért teszi, hiszen utált! Szerintetek mit tegyek? Nem merem elküldeni, mert még gyerek, és nem akarom megbántani.


20L



2013. dec. 26. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Ez egy jó példa arra, hogy rosszul ítélted meg a kapcsolatot. Most hiába fogsz felhozni nekem egy konkrét példát, azok is szubjektív módon épültek be az emlékeidbe. Értékeld át - azt hiszem - az összes kapcsolatod!
2013. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle? Mondd neki (vagyis facebookon írd ha legközelebb rád ír a lány), hogy úgy érezted nem bír téged és hogyhogy már ennyire érdeklődik irántad. A legrosszabb esetben meg ezek után nem mer majd rád írnilegközelebb, de hát ha jól értelmezem amit írtál, le akarod rázni.
2013. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2014. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!