Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lesz az...

Szerintetek milyen lesz az élet 2000 év múlva?

Figyelt kérdés
ruhák,zene,életvitel,tanulás stb. milyen lesz?
2014. febr. 2. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak egy őrült lenne képes ezt megjósolni, és utána még hinni is benne. :)
2014. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez a kormány marad, nem jósolok jót..
2014. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1.jó de szerinted, ha ilyen gyorsan fejlődik a világ kitudja lehet hogy addigra már lesz olyan tv ami illatot is tud közvetíteni

csak a véleményedre voltam kíváncsi

2014. febr. 2. 16:32
 4/13 anonim ***** válasza:

bármilyen, ma már azt se tudjuk mi lezs holnap, nem hogy 2000 év...

talán abban bízhatunk hogy korrupció, nyomor, önzés, erőszak és szenvedés az továbbra is lesz.

2014. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én úgy őszintén abban sem vagyok biztos, hogy megélünk-e még 1000 évet ezen a Földön...
2014. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ezt lehetetlen megmondani.
2014. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb szerintem hogy ember már nem fog élni a földön 2000 év múlva,vagy kihalunk vagy elköltözünk,de a legkevésbé hiszem hogy még itt leszünk akkor.
2014. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz. (A Földön.)
2014. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, addigra lakhatatlan lesz a Föld. De ha mégsem, akkor sincsenek pozitív elképzeléseim: megcsappant ivóvízkészlet, szennyezett levegő, ózonréteg elvékonyodik (eltűnik?), természeti katasztrófák, klímaváltozás.. pff
2014. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Semmien, addigra kiírtjuk egymást, vagy a természet írt ki bennünket. ~15-20 év és 8 milliárdan leszünk, és a növekedés folytatódik az egységre jutó idő meg csökken, szóval 200év alatt 15+milliárdan is lehetünk, annyit meg a Föld képtelen ellátni, szóval vagy háború lesz, vagy világméretű járványok.. és mivel sokan lesznek, így nem fog jutni mindenkinek orvosság...


szerencsémre nem fogom megélni azt.

2014. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!