Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Az ember sorsa attól függ,...

"Az ember sorsa attól függ, hová születik. " Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, ki hogy vélekedik erről. Nekem van egy véleményem. mi a tiétek?

2014. febr. 5. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Kimaradt egy szó ami sokat jelent


"is"

2014. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nehezebb csóróként kitörni, mint aranykanállal a szánkban születni.


De egyes feltételezések szerint nem véletlen születünk abba a családba vagy környezetbe, ahová, mert ott van dolgunk...

2014. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak bizonyos mértékben befolyásolja, hogy az ember hová születik, de más tényezők nagyobb szerepet játszanak.

Neked mi a véleményed, kedves kérdező?

2014. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aranykanállal a szádban is elpusztulhatsz nyomorult módon....
2014. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy létminimumon élő család 5. gyerekéből ritkábban lesz agysebész, mint egy jómódúbb (esetleg orvosházaspár) gyerekéből.

Szóval elég erős befolyásoló tényező, hova születik az ember, de mindig ki kell hozni a legjobbat az adott körülményekből!

2014. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3.:

Szerintem az emberek tettei és a körülmények nagymértékben befolyásolják egymást, de az mindig a személytől függ, hogy a körülményekhez és lehetőségekhez képest mit hoz ki magából....

tulajdonképpen a véleményem egy az egyben a felhőatlasz c. könyv/film mondanivalója :)

2014. febr. 5. 22:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem az a fontos,hogy mibe születik az ember. Hanem,hogy mivé nő fel.

Mindenhonnan fel lehet törni. Szóval én megcáfolnám ezt.

A világ nagy felfedezői, és gazdagjaiból sok szegényen kezdte, mint a templom egere.

2014. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Írnál privit? (Ha van kedved erről a témáról beszélgetni)
2014. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 jószív válasza:

A sorsodat Te alakítod! Nem az a fontos, ki hova születik, hanem: mit akar elérni az életben, és mit hajlandó tenni érte!

Sok szegényként született ember lett milliomos, mert tudta mit akar, és hajlandó volt mindent megtenni célja eléréséért.

Írj privát üzenetet!

2014. febr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Írhatsz ide is.:)
2014. febr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!