Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon hány percenként...

Magyarországon hány percenként születik, illetve hal meg egy ember?

Figyelt kérdés
Van erről valami aktuális adat?
2014. jan. 1. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 éve találtam valahol egy ilyen felmérést.

Elég aggasztó volt.

A Magyar lakosság már akkor 10x gyorsabban fogyott mint született. Mostanában meg teli vannak a hírek hogy 40-50 közt halnak az emberek szívelégtelenség infarktus rák és hasonló betegségek miatt. Ennek oka egyértelműen semmi más mint a túlhajszoltság és a stressz és kétségbeesés a bizonytalanság. És még erre jönnek a lakáshitelesek a munkanélküliek és akikből hajléktalan lett. 2év az utcán és tuti a halál..

Magyarország fele.. Nem tévedés.. Fele ,, külföldön dolgozik. Mint ahogy én is... Ennek következtében fiatal nemigen van már az országban akinek szaporodni lenne kedve. Egyedül a tudjuk kik nyomják fel a születési arányt a segíllyír... Mert náluk nem ritka a 8 gyerek amit 14-16 évesen elkezdenek potyogtatni. Szóval míg te eljutsz addig a gondolatig 30 évesen hogy kéne már családot alapítani addig rajéknál napvilágot lát a 3. generáció. Szóval ezt így hivatalos felmérés nélkül kisakkoztam unalmas perceimben..

2014. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudok válaszolni a kérdésedre, de az én lányom 2011. 07. hó közepén volt Magyarországon a 814. gyermek.
2014. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!