Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudom, fura, de én mindig is,...

Tudom, fura, de én mindig is, már kiskoromtól akartam egy ikertestvért. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még mindig akarok valamilyen szinten, a különbség csak az, hogy már tudom, ez lehetetlen. Akkor akár azt is elhittem volna, hogy életre kel a tükörképem.

Lehet, hogy elveszett ikerszindrómás vagyok, több tünet is rám illik, olvastam a témáról többet is. De ez ellen mit lehet tenni? Vagy hogyan találhatok olyan embert, aki olyan, mint én? Aki mindenben megért. Aki... segít abban, hogy normális életet élhessek. Nagyon félénk vagyok és nem merek társaságba menni, ezért dolgozni se tudok és az érettségi után nem is tanultam tovább. Ez iskolai rossz tapasztalatoknak köszönhető. De ha lenne egy ikertestvérem, együtt vele, el tudnék menni helyekre. Van egy húgom, és egy barátnőm, de ritkán megyünk velünk is valahová. És ez így nem jó. Csak vele együtt tudnék normális életet élni.



#egyedül #élet #iker #félénkség #ikertestvér #elveszett iker szindróma
2014. febr. 6. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy elveszett ikerszindrómás?


Nekem még anyum hasában meghalt az ikertesóm. Sokszor gondoltam arra, hogy szeretném, ha lenne. Ő fiúnak született volna.

2014. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én meg kapram egy ikertesót kérés nélkül.én meg sokszor gondoloj arra,talán jobb lett volna,ha "normálisnak",egykének születek.Az ikerségnek is soj hàtulütője van.Az ember sose elégedett azzal amilye van.Érdekes dolgok ezek..
2014. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első

Az elveszett ikerszindróma, az pont az, hogy volt ikertestvéred, csak már az anyaméhben felszívódott. És akkor a túlélő ikernek a tüneteire mondják, hogy elveszett ikerszindrómás. Én nem tudok róla, hogy nekem lett volna, de nem kizárt, elvégre azt írták, hogy nagyon sok terhesség indul ikerterhességnek és sok esetben erről nem is tud az anya se. Én csak gondolom, hogy lett volna, de ez se biztos.

Kedves második!

Hát, elhiszem, hogy az ikerség se tökéletes, és tényleg mindenki azt akarja, ami neki nincs, de én valahogy mindig úgy képzelem, ha lenne ikertestvérem, akkor minden megváltozna és sokkal jobb lenne... :/

2014. febr. 7. 14:01
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Mondjuk a cikk második felében írt családállításban nem hiszek. De az eleje leírja, hogy miről beszéltem. :)

2014. febr. 7. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Kettes, én is pontosan így érzek. Bár talán nálam máshogy lenne, ha az ikertestvérem nem kezdene el sértegetni néha.


Amúgy kérdező, ha akarsz ikertestvéret, gondolj bele azokba a dolgokba, amiket mondanak róluk. Az egyikről, amelyikkel meg van a tökéletes kapcsolat, és a másikra is, amelyiknél azt mondják, hogy van a jó iker és a gonosz. Bármelyiket megkaphattad volna, akár azt is, amelyik szinte gyűlöl téged valamilyen oknál fogva. Csak mert valakinek ikertestvére van, nem jelenti azt, hogy bárhová elmehet vele és, hogy ti olyanok lesztek, mint a lelki társak vagy valami, mert ez egyáltalán nem így van.

2015. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!