Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan élhetnék izgalmas életet?

Hogyan élhetnék izgalmas életet?

Figyelt kérdés

Olyan unalmas minden nap ugyanazt csinálni, suli, hazamenni, tanulni egy fél/negyed órát (nekem ennyi bőven elég, ötös tanuló vagyok), este 10-ig ülni a gép előtt, aztán lefeküdni. Szeretnék valami izgalmat vinni az életembe. Persze, nem várom el, hogy hirtelen kiderüljön, hogy szuperhős vagyok, vagy megtaláljam a halállistát, de mégis kéne valami érdekes. Ötletek?

15/L


2014. febr. 10. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Járj el valami hobbira (pl tánc, rajz, zene, agyagozás, verekedés, stb). Szocializálódj, keresd fel a barátaidat. Járj koncertekre.
2014. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz magaddal mit tenni, fogadj egy stricit, ő maj biztosítja neked a mozgalmas életet.
2014. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

-nézz utána az interneten, milyen ingyenes programok vannak a közeledben, és a neked tetszőkön vegyél részt (ismerkedni is tudsz)

-önkénteskedj, a lelked is megtisztul. :)

-tűzz ki valami hasznos célt, pl. nyelvvizsga megszerzése, x kiló leadása, (ha túlsúlyos vagy) rendszeres sport. :)

A lehetőségek tárháza végtelen, csak fel kell tudni állni a gép elől! :)

2014. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!