Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szoktatok azért tenni,...

Mit szoktatok azért tenni, hogy megjöjjön a kedvetek, jó hangulatotok, ha egy unalmas munkakörben dolgoztok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Abszolút unalmas munkaköröm van (egyenlőre). Én jóba vagyok a kollégáim többségével, így beszélgetek velük, viszünk néha sütit, meg ha nincs a közelben a főnök akkor belelapozunk egy-egy kozmetikai magazinba :D

Ezek nélkül nem élném túl a napot így is néha öt percenként nézek rá az órámra.

2013. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

annyira nem unalmas a munkám, de vannak gyatrább napok. ilyenkor a jobbfej kollégákkal szórakoztatjuk egymást, ha nem látja a főnök, akkor a telefonomat bizgerélem, vagy olvasok valamit.

amikor meg hajtás van, akkor arra nincs időm, h a monitor sarkán lévő kis órát nézzem, csak arra eszmélek, h a kollégák veszik a kabátot, és hívnak le cigizni, lévén, h szünet van :D


alapvetően derűs ember vagyok, minden nap jó kedvvel megyek be, mert azt csinálom amit szeretek, a kollégák jó fejek, jól érzem magam, van vállalati kultúra, a vezetőséggel is lehet beszélgetni, néha még eredménye is van :D

2013. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fütyörészek. :D
2013. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is fütyörészek,és még hangyát szedek boxkesztyűvel :D
2013. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitokat. Hasznukat fogom venni :)
2014. jan. 7. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!