Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a célod az életben? Mit...

Mi a célod az életben? Mit szeretnél elérni? Legyen az bármi is kérlek írd le mert kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 12:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én egy űrhajót szeretnék, aminek a belseje az egész házunk, kertestül. Nettel, kajával, vízzel és még könyveket is lehetne rendelni.


De megelégednék azzal is, ha a világ ura lehetnék, aki szuperképességekkel rendelkezik.

2014. febr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Boldognak lenni es reneteg embernek mosolyt csalni az arcara. :)
2014. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Megtanulni anyanyelvű szinten angolul, külföldön lakni a szerelmemmel, ahol egy jó munkahelyet találok, amit szeretek csinálni és közben jól is keresek. És ha mindez megvan akkor könyvet írnék hobbiból és képregényt rajzolnék... :) Ez az én álmom


" Kell egy ház ahol boldogan élhetünk, nem kell nagy ház kicsi is jó nekünk, süt ránk a nap, kéklik fenn az éég lálálá :) "

2014. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Amire vágyok? Hogy éljenek a szüleim. Ne legyek egyedül. Azt hogy valaki szeressen. Egy kis energiatakarékos ház. Feleség, gyerekek. És olyan munka, ahol annyit keresnék, amiből mindezt fenn is tudom tartani. És hogy meggyógyuljak. De az utóbbi lehetetlen kérés. Mert ezt a betegséget nem lehet gyógyítani.

Másik alternatíva. Grönland, kunyhó, család, egészség. Nem akarok gazdagságot. Csak családot és normális életet.

2015. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!