Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit szeretnél elérni 2012...

Mit szeretnél elérni 2012 Szilveszteréig? Kort is írj!

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1. megfelelő angol tudás.Tudjak beszélni,és értsem mit mondanak.Akár egy nyelvvizsga papír is jöhetne

2. Jogosítvány megszerzés

3. egy tetoválás vagy akár kettő

4. bár dolgozom,de egy új munkahely.(most nem ugrálhatok,mert örülök,hogy ide felvettek nyelvtudás nélkül)

39/N

2012. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szeretném, ha a mérnöki diplomámmal el tudnék helyezkedni, hogy ne segédmunkásként kelljen dolgoznom, mint jelenleg.
2012. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
67%

Én nem tűztem ki semmi célt, így nem ér csalódás :D


17/f

2012. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4es 5ösöket szerezni az egyetemen,normálisan elvégezni az okjs tanfolyamot. Nagyon sokat gyakorolni! Esetleg nyáron megcsinálni a jogsit és egy másik tanfolyamot is. Tisztázni a kapcsolatomat.
2012. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4es vagyok,a kor lemaradt. 20L
2012. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
minden évben fogyni akartam de mindig jött egy pici fel ugyhogy most hízni akarok hátha fogyok:)
2012. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
72%
Egy szép,okos lányt/nőt szeretnék magam mellé, akivel vidám pillanatokat élhetek át. F/21
2012. jan. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

-németből középfokú nyelvvizsgát csinálni.

-beköltözni a városba

-elmenni SP nagykoncertre

-összejönni azzal a sráccal, aki tetszik :)

-fejleszteni a rajztudásomat

-felrakatni a fogszabályzót


15/L

2012. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Bűntudat és lelkifurdalás nélkül parkolópályára tenni az ún. barátaimat, akik szinte mindig le- és visszahúznak. Nem anyagilag értem, hanem lelkileg, hangulatban, és a kiteljesedésem is gátolják. Nem lehetek a magam ura, nem tehetek a tetszésem szerint, ha állandóan a problémáikat hallgatom, és tartom a vállam - így nehezen érzem jól magam.


Persze csak ez nem foghatna vissza - meg kell acéloznom a bátorságom is: vár a világ, minden héten új lány. Aragorn is sokat várt, mielőtt király lett! Az alkalmi kapcsolatok maximalizálásában szeretném az örömöm lelni - talán becsúszik valami hosszútávú is (nem Hepatitis). Meg talán egy újabb diploma is jó lenne.


25 éves fiú (ültetek majd egy fát az évforduló alkalmából)

2012. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A műkörmös szalonomat szeretném befejezni szilveszterig :-)

1 éves ikreimet szeretném magánbölcsődébe íratni ( ha lesz rá pénz )

az 5 éves kislányom szeressen majd iskolába járni :-)

35. N

2012. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!