Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiak okosabbak mint a...

A férfiak okosabbak mint a nők? Ha igen miért?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 15:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
8%
Csak az utcai el igazodásban,a térképek átlátásában,tájékozódásban,vezetésben jobbak,meg többségben jobban értenek a matekhoz.A nők meg az összes többi dologban okosabbak.
2014. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
13%
sose, hány nőt hülyére vettem már, gyengék
2014. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt ész és az intellligencia nem a nemünktől függ.
2014. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
8%
A nõk butábbak, mert általában a férfi a csalàdfenntartó, így az õ feladata az ész. A nõ az kiszolgáltatott, õ a befogadó. De találkoztam már okos nõvel is, de a legtöbb csak 30 után érik be.
2014. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
89%
Én is tudok ám sztereotípiákat, amikor az okos családfenntartó hazaér a gyárból és lebassza magát egy sörrel a Való Világ elé.
2014. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
64%
Nem. És különben is, mit értesz okosság alatt? Lexikális tudást vagy logikát? És logikai dolgok is sokfélék lehetnek. Matematikai problémák, megfigyelés, következtetés, stb.
2014. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
6%
1. Igen. 2. Csak.
2014. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
57%

óó jönnek kérem az istenek...főleg az utolsó...igen..csak hmm ezzel aztán tudsz valamit apáám...Nem okosabbak,csak okosabbnak képzelik magukat..az különbség..istenek ők..annak is tartsuk őket!!

Érdekes ha olyan okosak a férfiak miért kell melléjük egy terelgető?Talán hibátlanok vagy mi?Fő az önbizalom végülis...ha máshogy nem tudnak teremtés koronák lenni akkor megpróbálják magukat istennek képzelni...a nők legalább elfogadták az alázatot és még így is a férfiakat emelik...na melyik fél is az okosabb?Pupákok...

2014. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem is okosabbak, legalábbis a környezetemben biztosan.

A nők elég buták, ostobák.

2014. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
9%
Jah és arról már ne is beszéljünk, h a legjobb humoristák, szakácsok, mérnökök, orvosok egytől-egyig férfiak.
2014. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!