Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha fiúként fiúk mellett is...

Ha fiúként fiúk mellett is feszült vagyok, tűnhetek számukra emiatt melegnek?

Figyelt kérdés

Ha feszülten mozgok és feszülten beszélek.

Nagyjából mindig ez van ha emberek között vagyok, ismeretlen emberek között főleg. Fiúk emiatt hihetnek melegnek, hogy feszültnek látnak mondjuk ha beszélek velük, vagy valami?

17/F


2014. febr. 12. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. De lazíts.. legyen egy kicsit mindegy, amikor emberek közt vagy, ne félj attól, hogy milyennek tartanak, az csak egy-egy vélemény. Hogy milyen vagy, és főképp, hogy ki vagy? - az egy életre szóló feladatunk rájönni.

Ki vagyok én? Nem a vélemények.

2014. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nem. Én is nagyon szorongtam egy ideig ha beszélnem kellett , ezért még beszélni se mertem és még barátokat se tudtam emiatt szerezni. De most már nem teljesen de feloldódtam, de ha sokan látnak akkor a mozgásom is nagyon feszült, mégse ront nekem senki hogy lezbikus vagyok e( nem vagyok az).
2014. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, nekem pl. soha nem jut eszembe senkiről hogy meleg, csak ha kifejezetten nőiesen mozog és beszél, de akkor se tudom hogy tényleg az-e, csak jön a benyomás.
2014. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem van 1 ilyen osztálytársam és én megkérdőjeleztem a nemi identitását (de nem ezért hanem más miatt)... Amugy tök rendes, néha nagyon sajnálom h nem tud rendesen beszélni csak hadarni

18 f

2014. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Unintelligens emberek azok akik mentehetetlenül bántanak mindekit akaratlanul. Az vagy aminek tartos magad. Azaz ha nem vagy meleg, tárgytalan a kérdésed.
2014. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!