Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van igény Facebook-on a...

Miért van igény Facebook-on a 12.450 különféle (különféle egy frászt, mind ugyan olyan) idézetes oldalra?

Figyelt kérdés

Elborzadok, hogy ilyen 30.000-200.000 likeoló között vannak olyan oldalak, amik egész nap csak azt rakják ki, hogy 'like ha élsz', 'like ha szereted a csokit, ne likeold ha csúnya vagy', és olyan képek tömkelegét, amin húdenagy életigazságok vannak 'egyszer élsz, élj boldogan'; 'lehet nem vagyok tökéletes, de ez vagyok én' és társai... tudjátok, szokásos google-s idézetek

Egyszerűen ennyire hülyék lennénk már?


2014. febr. 15. 09:20
 1/8 anonim válasza:
100%
Sajnos.....
2014. febr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem ostobaság. Inkább nevezném igénytelenségnek, de mivel tinilányok like-olják ezeket többnyire, így nem vádolhatom őket ezzel, hisz most nőnek fel, változóban van a személyiségük. Te viszont hogy tudod ezen felhúzni magad? Ezek az idézetes oldalak nem hordoznak magukban akkora problémát, hogy érdemes lenne velük foglalkozni. Lelki támasz tiniknek idézőjelek között és ez így rendben van.
2014. febr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az oravecz nóra félék még jobban idegesítenek, akik pénzt is kapnak a hülyeségeikért :D
2014. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annak idején mi még leckét írtunk, sőt segítettünk is a szüleinknek a házimunkában. Ma ez nincs így, a szülők alig foglalkoznak a gyerekkel, ezért a gyerek nem csinál leckét, nem csinál kb. semmit. Na, ezért van igény ilyenekre, különben unatkoznának a kölykök.
2014. febr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

engem az húz fel, hogy nem csak tini lányok...

felmegyek féjszbúkra haverokkal dumálni - and s..t - és ezt látom, hogy jön az arcomba a 10ezer ilyen oldal, me a kiss pista likeolt egy képet, a kovács bözsi megosztott, és ez így megy...


emellett meg mikor látok 1-2 tök jó oldalt, ami -neadjisten- verses, novellás, és egyéb kultur - jellegben hajaz a 'idézetes'ekkel - vagy mondjuk pár tök jó fotográfus oldalt - ez pedig a képesekkel; csak nincs rajtuk idézet, és jobbak :D - és nem képesek 500-1000nél több embert megszerezni


míg az igénytelen, iq-t nem igénylő naakkorvadásszunkgooglebőlidézeteket oldalaknak meg tényleg jól megy, láttam már több százezer like-al...


igazából ez a két dolog zavar (hogy az arcomba nyomják, meg hogy az igényesebb dolgok iránt tizedennyi a kereslet)

2014. febr. 15. 10:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Off, de nem értem miért mindig a tini lányokat degradáljátok. Rengeteg tini srác, férfi is lájkolja ezeket az oldalakat, csak ők meg a férfiaknak szóló idézeteket. Nekem mondjuk elég kevés ismerősöm, inkább az egyszerűbbek szoktak ilyeneket posztolni.

A hozzászólások a legdurvábbak, amikor pl. caps lock benyomva, úgy ír az illető, vagy minden szó után pontot tesz, vaagy "hejes", "ojan", stb. :)

Legutóbb egy haveromat vettem le a hírfolyamról, mivel valami nagyon ocsmány, nőgyűlölő vicces képet tett ki, pont az anyukája születésnapján...

Amúgy engem a vicces oldalak is irritálnak, mert belenyomják a vízjelüket az összes, más oldalakról lopkodott képbe, forrást nem tüntetnek fel, stb.


20/F

2014. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és amit írtál, az is igaz, hogy az igényesebb oldalak kevesebb lájkokat szereznek be.

Pl. van két ismerősöm, egyik újságíró lány, baromi jó oldala van-nem oravecz coelho szint-és jó, ha 200 lájkja van. A másik meg egy képzőművész haverom, igényes dolgai vannak, kapott díjakat is, nyert pályázatokat, ösztöndíjat, 120 lájkja van, az is 90%-ban külföldiektől. Bezzeg a fotókról másolt, gagyi ceruzarajzokat, gagyin photoshopppolt képeket meg tízezrek "tetszikelik".


Szomorú.

2014. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
forrást lehetetlen kitenni, hogy ki volt az eredeti szerzője a képnek, vagy alkotója, mindenki lop mindenkitől.
2014. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!