Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, akik barátot szeretnét...

Lányok, akik barátot szeretnétek! Miért nem vagytok nyitottabbak?

Figyelt kérdés

Strandon, vagy bárhol, ha sétálok, vagy akár táncolok (szórakozohelyeken pl) rengeteg lány totál faarccal jár kel, abszolult nem adnak jeleket mint arégebben, hogy mosoly, stb vagy bármi.

Totál közömbösek, még jó pasikkal is. Egyszeűen ha nem ismernek, akkor kb esélyed sincs szóbaelegyedni velük, mert elhajtanak.

Átlag pasi vagyok, állítólag sármos arccal, mégis csak addig megy a dolog, hogy szemezünk egy csajjal, de totál közömbös kb velem végig.


Utána meg megy a sírás rívás, hogy már megint senkivel sme jött össze meg a kiszemelt pasi (aki általában 100 ból csak 1 van) nem jött oda.


Nemigazán értem....:/

sok csaj nagyigányű, helyes arc, jó test kel, stb stb, cserébe viszont ő duci, mert szexinek tarjta ha husis egy nő, és nemfogy, emrt fogadják el így...hát szánalmas az ilyen...



2013. aug. 19. 00:46
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
66%
Igazad van!
2013. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
A nyitód elég szánalmasra sikeredett.
2013. aug. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy ez téged miért zavar? Az Ő dolguk. Honnan tudod, hogy az a helyes, normális, amit te csinálsz? Azzal nincs semmi baj, ha úgy éled az életed, ahogy te jónak látod, de másnak is hagyd meg ezt a jogot. Hidd el, senkinek sem könnyű, nem azért ilyen valaki, hogy téged szívasson.
2013. aug. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
És ez neked mégis miért fáj?Ő bajuk.
2013. aug. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
42%
azért fáj neki, mert nem nyitnak a lányok és ebben igaza van. Higgyétek el, tapasztalt férfiként írom ezt. Nem az ő életüket oltja, csak azt nem érti, hogy miért nem nyitnak, ha szemeznek is vele. Kicsit legyetek már empatikusabbak.
2013. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:

*sok csaj nagyigényű, helyes arc, jó test kel,


Képzeld, nem minden csajnak ez a mérce.

2013. aug. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%

"sok csaj nagyigányű, helyes arc, jó test kel, stb stb, cserébe viszont ő duci, mert szexinek tarjta ha husis egy nő, és nemfogy, emrt fogadják el így...hát szánalmas az ilyen..."


Hát ezzel kiverted a biztosítékot..Tehát csak egy tökéletes nőnek lehet valamennyire igénye?Szerintem a férfiak nagy többsége is a szebb lányokat keresi és választja...

2013. aug. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
5 Ha valamelyik nő szimpatikus neki, akkor ne szemezkessen, és szórakozzon, hanem menjen oda mutatkozzon be és elegyedjen beszédbe.
2013. aug. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%

Engem is idegesít amikor a duci csaj ismerősöm lusta mozogni,eszik összevissza aztán sír hogy nem kell senkinek és férfi modelleket linkelget facebookra "ilyet akarok" kiírásokkal.

Vaazz,ha ilyet akarsz tegyél érte,ha képtelen vagy akkor meg ne panaszkodj..

2013. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

szánalmas vagy sem ez van.


és hogy miért fáj? b/sszus azért, mert szeretnék egy normális lányt. De így hogyan? hiába járok bulizni, kicsi a baráti társaságom ,nem sok lányt ismerek.


ő bajuk? persze....meg az enyém. de legfőképpen az enyém. Hiszen én vagyok egyedül, én érzem amgam szarul, nem ők.

(( bár gyanítom, hogy ők is, de mégsem tesznek ellene, mert várják a k/rva CSODÁT...))

2013. aug. 19. 00:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!