Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti, hogyan csillapítjátok...

Ti, hogyan csillapítjátok magatokban a vágyat, ha nagyon meg szeretnétek valakit csókolni és erre nincsen lehetőségetek pillanatnyilag?

Figyelt kérdés
Nem konkrét személyről van szó, de ha meglátok egy helyes valakit, annyira magányosnak érzem magam az utóbbi időben, hogy képes lennék megcsókolni jó nagy szenvedéllyel csak úgy. Ne nézzetek ribikének, csak értek csalódások, és egyedül maradtam. De attól még nem szeretne az a valaki, hogy megcsókolnám, de magammal el tudnám hitetni pár pillanatra, hogy szeret. Hogy ne érezzek erre késztetést?
2014. febr. 16. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én ilyen késztetést sosem éreztem még...
2014. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert gondolom van melletted mindig valaki.
2014. febr. 16. 19:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nincsenek nagy igényeim. A Bermudák is jó :)
2014. febr. 16. 19:48
 4/7 A kérdező kommentje:
mármint arra, hogy jó kedvem legyen :)
2014. febr. 16. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én sem éreztem ilyet soha, pedig jó ideje már egyedül vagyok.

Uralkodj magadon amúgy meg, nem egy állat vagy, hogy mindig az ösztöneid irányítsanak. Találj magadnak valami elfoglaltságot, ami lefoglalja a gondolataidat. Ja és persze ismerkedj, hátha találsz valakit, akit már meg is csókolhatsz.

2014. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én érzek késztetést, de nem csókra, hanem szeretkezésre. bármi képes kiváltani belőlem és nagyon nehéz leküzdenem :/

21/L

2014. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mellettem senki "mindig", attól én meg is őrülnék.
2014. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!