Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pillanatnyilag mik a problémáid?

Pillanatnyilag mik a problémáid?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Most perpillanat az, hogy éhes vagyok, de ha most megfőzöm az ebédet, akkor mire hazaér a barátom kihűl, úgyhogy még várnom kell kb. másfél órát.


Úgy általánosságban pedig írnom kellene a szakdolgozatomat, de nem jön az ihlet.

Keveset dolgoztam a múlt hónapban és a fizetésem nem lesz elég jövő hónapig, úgyhogy megint nővéremtől kell kölcsönkérnem jövő hónapig.

És neked kérdező, milyen problémáid vannak?

21L

2013. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
H nincs kivel khm..... :D
2013. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Anyumnak segítek felújítani a ház homlokzatát.Hívtunk egy kőművest aki meg is csinálta.Aztán kiderült hogy fordítva rakta fel a deszkákat...

2013. aug. 13. 12:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Az hogy kevesebb fizetést kaptam mivel múlthéten kényszer leállás volt több mint 1 hétig és ugye nem a szabadságunkat vonták le hanem csak alapbért kaptunk pont az éjszakás hetemre amikor a legtöbb pénzt kellett volna kapnunk. Mivel jövőhétre nekem be volt írva a szabi és mindenképp ki kell vennem mert most sincs túl sok meló meg május óta egyáltalán nem voltam így ezt a 4-5 napos nyaralást le kellett fújnunk és csak egy 3 napra tudunk elmenni a sógoromékhoz, hogy kihúzzuk következő fizetésig.
2013. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem pillanatnyi hanem olyan állandó problémám van, hogy magányos vagyok, valamiért nem tudnak elfogadni az emberek, hiába próbálkozok barátkozni, nem megy még azokkal se, akikkel lenne közös téma, nem érdeklem őket. Szóval kb. képtelen vagyok a barátkozásra.
2013. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az a problémám,hogy anyám tegnap közölte velem,hogy kár volt az emúl 16 évet belém föccölnie,mert szart se érek....

csak ennyi!:'D

2013. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Éhen döglök, melegem van és elromlott a kibebaszott klaviatúra.
2013. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most az a bajom, hogy uralkodik rajtam a magány, mindenki utál, emiatt pedig a családommal veszekedek állandóan.

Ja meg, hogy a kedves rokonság jött nyaralni, itt szálltak meg, és még nem vittek el minden csomagot, pedig már takarítani kéne, csak a bőröndök miatt alig lehet járni a házban.

15/L

2013. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pillanatnyilag szeretethiányos vagyok, a barátaim meg le se sz*rnak...
2013. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az hogy egy mini szúnyog mászkál a monitoron, és ha elzavarom vagy megcsíp, vagy jön még 2 mellé
2013. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!