Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erre hogy lehetek képes?

Erre hogy lehetek képes?

Figyelt kérdés

Először is szögezzük le, hogy egy fiú vagyok. A problémám pedig a következő:

Hogyha odamegyek egy másik fiúhoz és elkezdek vele beszélgetni, akkor 5-10perc után elérem valahogy azt, hogy olyanokat mondjon nekem mint: "Nagyon helyes/jóképű vagy." és "Tökéletes vagy."

Nem arról van szó, hogy véletlenül kifogom a melegeket hanem arról, hogy valahogy képes vagyok bárkit a közelemben "bemelegíteni". Legyen szó a postásról, akinek felesége és 3 gyereke van vagy Laciról a szomszédból aki köztudottan elítéli a melegséget.


2014. febr. 16. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyira lányos vagy hogy rádizgulnak?
2014. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért azt te sem gondolod komolyan, hogy az aki nem meleg, az majd tőled pár perc alatt az lesz, valamit félreértesz, mondjuk a kedvességet.
2014. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"elérem valahogy azt"

Szerintem itt a lényeg. Az kizárt, hogy annyira gyönyörű vagy, hogy még a férfiak is ellenállhatatlan vágyat éreznek arra, hogy a szépségedet dicsérjék. Szerintem inkább kiprovokálod valamivel, valami kamu panaszkodással vagy ilyesmivel, azok meg mondanak rá valami biztatót, hogy abbahagyd a nyavalygást.

2014. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!