Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek képes lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek képes lehetek erre, csak hogy megóvjam a kapcsolatunkat? Ti megtennétek?

Figyelt kérdés

Szeptembertől 90 km-re kellene költöznöm a páromtól. 5 éve együtt élünk, de nincs más mód. Én egy jó iskolába nyertem felvételt, neki meg ott a munkája.


Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha oda-vissza utaznék nap mint nap?


Reggel 8-ra kell beérnem majd, olyan 4-kor kellene indulnom regelente. Majd este 4-kor végzek, olyan 8-ra otthon is lennék.


Vagy szerintetek ez lehetetlen? Félek, hogy hogy fogom bírni energiával?


2012. jún. 22. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem kell minden nap menni szerintem! hétvégente ottalszol...
2012. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha nagyon szereted, akkor persze.

vagy vállalj munkát, és költözzetek el (össze!). attól függ, hogy melyik kimerítőbb.

2012. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem is jó megoldás a hétvége
2012. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Már úgy értitek, hogy menjek koliba, és elég hogy hétvégén hazautazom hozzá?


Csak kicsit fura ez 5 év együttélés után. Ő itt dolgozik, én pedig szeptembertől ismét főállású tanuló leszek. 90 km-re van az iskola a mostani lakóhelyünktől. :(

2012. jún. 22. 22:54
 5/12 anonim ***** válasza:
De hát hétvégente simán haza tudnál járni...rengetegbe kerülne a mindennapi utazás, én ezt nem tenném meg a szüleimmel. :/ Majd ha az én pénzemből utazok.
2012. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi az isten 4 óra 90 km-en?! Gyalog jársz?
2012. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bírhatod csak a tárcád nem fogja bírni!
2012. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Először is, nem kicsi gyerek vagyok, nem a szüleim finanszírozzák. Van letett pénzem, amit direkt erre gyűjtögettem. Tudatosan számoltam.


A koli 10 ezer/hónap. És ennem is kell.


Egy tanuló bérlet a mávnál erre a távra egy hónapra 8 ezer ft. Szóval itt nincs különbség.

2012. jún. 22. 23:22
 9/12 A kérdező kommentje:

Mi 4 óra?


Az, hogy a sulitól el kell sétálnom az állomásra, onnan 2 óra vonat, majd onnan haza.

2012. jún. 22. 23:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Lássuk jól értem-e...


1 óra gyalog a vonat.

Utána 2 óra vonattal az út. ( 45-el megy a vonat? )

Ezután 1 óra gyalog a suli.


Majd ugyan ez visszafele.


Hazaérsz 8-ra.

Vagyorázol, fürdesz, 9 óra.


Ha 4-kor indulsz 3 körül kell kelni.


21 - 03 óra között van 6 órád aludni.


Szerinted fogsz a pároddal törődni ilyen fáradtan?


Akkor van értelme?

2012. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!