Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok ebben a pillanat...

Mit csináltok ebben a pillanatban? Mire gondoltok éppen?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig... "érdekesnek" tartottam ezt a ki-mit csinál épp, miközben én meg ezt kérdést, hányan alszanak most, mennyien tévéznek, esznek, isznak, dugnak, indokolatalnul futkároznak fel-alá a házban, és egyebek :D


Nyilvánvaló, hogy a válaszolók internetezni fognak, de hátha van valami kiegészítő tevékenység mellette :)


2014. febr. 18. 17:39
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg jót röhögtem az apróbetűs részen :D Amúgy nemrég jöttem haza sítáborból és nagyon-nagyon álmos vagyok, de olyan 'csakazértis' alapon még utolsó perceimet kihasználva feljöttem gyk-ra. Egy nekem nagyon tetsző Alt J Brezeeblocks feldolgozást hallgatok és kultúráltan alszom a gép előtt.
2014. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Épp zuhanyoztam és azon jár az agyam hol kéne munkát találni.
2014. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
100%
A kórházi ágyamon fekszem és reménykedem hogy holnap hazamehetek.
2014. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 kaszás29 ***** válasza:
100%
Milf-eket nézegetek :)
2014. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

21:15-nek jobbulást :)

Első

2014. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Hű, köszönöm a további válaszokat is :D 21:09, sok sikert a találáshoz, 21:15, neked meg mihamarabbi jobbulást :)


Kaszásnak meg kellemes milfelést :D

2014. febr. 18. 22:29
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed kiírása közben én egy Sherlock (BBC) részt néztem meg angolul angol felirattal. Most pedig Jóbarátokat nézek angolul angol felirattal és azon dolgozom minden erőmmel, minden szabadidőmben, hogy egyre jobban fejlesszem az angol tudásomat, mert az elmúlt pár évben nem foglalkoztam vele..

Közben felnéztem FB-re, ahol megláttam a kérdésedet és mivel ez a téma engem is mindig NAGYON foglalkoztatott, elolvastam a válaszokat és most elküldöm az enyémet :) Jó éjt! Vagy reggelt :)

24L

2014. febr. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyatosan boldog vagyok! Sosem voltam még ilyen vidám, kicsattanok! Annyira jól összejött most minden. Azon gondolkodom, hogy tavaly ilyenkor borzalmasan éreztem magam. Magányos voltam, barátok, minden nélkül. Akkor váltak a szüleim, a költözéssel még magányosabb lettem, és senki sem törődött velem.

És most.. egy évvel később mindenem megvan, amit akkor szerettem volna. Jó zenéket hallgatok és relaxálok. Várok egy bizonyos 2 hét múlva bekövetkező eseményt.

2014. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
72%
Épp azon gondolkozom, hogy attól fáj-e a fejem, mert teljes testsúlyommal nekicsapódtam a falnak vagy mert nem ittam elég vizet...na meg ott motoszkál az a gondolat is, hogy Lori mekkora egy...szépen fogalmazva, utca sarkán álló hölgyemény...hogy dögölne már meg(The Walking Dead,csak hogy tudd, ki is az a Lori).
2014. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
100%
én épp most döngettem meg az asszonyt és azon filozok, hogy mennyek chopper-ozni a haverokkal vagy igyam meg a sört a hűtőben.
2014. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!