Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha folyton...

Mit tegyek, hogyha folyton piszkálnak?

Figyelt kérdés
Valahogy rám ragadt egy hülye név,és egy nálam jóval idősebb folyton ezzel piszkál.Ha megkérném,hogy hagyja ezt abba,akkor csak még jobban csinálná.Ha szólnék felnőttnek,akkor meg azzal szekálna,hogy árulkodok,stb... Ha én is beszólok neki,akármennyire is sértően,akkor is csak még jobban csinálja.Attól félek,hogy heccből másoknak is elmondja ezt a nevet,ami meg nagyon megalázó lenne.És engem ez nagyon zavar.Nem tudom,mit tegyek,de lelkileg teljesen kikészülök.

2014. febr. 18. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam. Panaszkodtam itt, ott. Végül pofán nyomtam egyszer kétszer ázóta minden oké.
2014. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne reagálj rá, és ha látja, hogy nem vált ki belőled semmit, abbahagyja. A célja, hogy idegesítsen.
2014. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#1/2 Erre már én is gondoltam,csak hát ha ezt csinálnám vele

-egyrészt összever,mivel jóval idősebb

-másrészt ezt már alkalmaztam korombelivel is,sántikálva meg majdnem sírva ment haza,de még ezek után sem vette az adást... :/

2014. febr. 18. 20:58
 4/7 A kérdező kommentje:

#2

Ezt már sokan ajánlották,de engem nagyon felidegesít,hogy folyton ezzel a névvel szekál,és én nem szólhatok neki vissza.Olyan ez,mintha a kedvenc ételem le van téve egy asztalra,és én nem nyúlhatok hozzá... :)

2014. febr. 18. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam még mikor általános iskolás kis pofa voltam és nekem nem volt ott az internet, hogy ide jöjjek nyavalyogni, de ettől függetlenül későbbiekben fordul majd a kocka. Az osztálytársaid idővel megfognak változni és megfogsz rajtuk lepődni. Te is sokat fogsz változni és majd rájössz arra, hogy kár volt miattuk bosszankodnod. Addig is légy türelmes és bírd ki, mást nem tudsz tenni velük, mert még abban a korba vannak, hogy idétlenek.
2014. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak az gond,hogy nem az osztálytársaim.Idősebb valamivel az illető,aki azt hiszi,ő a menő gyerek meg a "király".Közben meg egy senki.
2014. febr. 18. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak gúnyneveim, bár furák :D Nagyonnagyon vékony vagyok de Glória a második nevem, így vizilónak hívtak.. de ez csak 1 délután erejéig maradt, mert rájöttek, hogy ez már tőlük szánalmas.... Ne foglalkozz vele, szard le, és úgy nem lesz értelme neki sem, hogy szekáljon
2014. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!