Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kezeljem, ha folyton...

Hogyan kezeljem, ha folyton piszkálnak mert csendes vagyok?

Figyelt kérdés

Gyerekként nagyon csendes voltam. Nem könnyen barátkozom, de vannak barátaim. Most hogy felnőtt vagyok, és dolgozom sokkal jobban nyitok mások felé. Könnyebben szót értek. De még mindig megkapom, h olyan kis csendes vagyok, nem vagyok egy bő beszédű, pedig mindig elmondom a véleményemet.

Ha idegenektől kapom jobban túl tudom tenni magam, hogy ilyeneket mondanak. De amikor az anyukám mondja, h beszélgessek mert azt hiszik h nem tudok beszélni. Meg hogy keressek barátokat. És úgy nőttem fel h mindig ezt hallottam. Pedig vannak barátaim.


2014. jan. 12. 13:08
 1/3 anonim válasza:
legyél határozottabb fejez ki mindig határozatban amit érzel
2014. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint téged is zavar, ha nem zavarna, az se zavarna hogy ilyeneket mondanak. Pl. nekem van egy haverom aki folyton a szemüvegem miatt piszkál, de mivel nem érdekel, nem zavar.

Amúgy, lehet hogy az anyád csak megszokásból mondogatja ezt?

2014. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
mond azt hogy szarsz mindenre, onnantól laza leszel és nem csendes
2014. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!