Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek van példaképetek?

Nektek van példaképetek?

Figyelt kérdés
Olyan akire nem csak felnéztek,hanem hasonlítani is akartok rá,a tetteiről példát vesztek. Ha van ki az és mért pont ő? :)

2014. febr. 21. 19:38
 1/6 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem hogy írjátok lányok vagy fiúk vagytok :)
2014. febr. 21. 19:41
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a nővérem a példaképem.

Bár csak féltestvérem és nem éltünk együtt sosem, mégis nagyon jó közöttünk a kötelék.

Hogy miért ő?

Elsőre nem vették fel az egyetemre, mindenki alulértékelte a képességeit, mégis képes volt összeszedni magát és felvették, azóta kijárta az orvosi egyetemet és jó munkahelye is lett.

Mindenkivel kedves, nagyon jó a kommunikációs képessége, így mindenkivel jól kijön, mindenki szereti.

A munkájában is jól teljesít, a lakását is mindig szépen tisztán tartja, jól főz, és nagyon szeretetteljes.

Szerintem egy igazi mintaháziasszony, pedig még csak 27 éves. És mindezek mellett szerény és mindig segítőkész bárkivel szemben.

2014. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt,de elhagyott,és NAGYON HIÁNYZIK!
2014. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajat magam. Csodalatosnak erzem magam.
2014. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kurt Cobain, heroin nélkül.

Művelt és intelligens ember volt.


Erneste "Che" Guevara.

A végsőkig elment az elvei miatt. Elszánt volt, és nem félt kockáztatni az életét egy olyan nép szabadságáért, ami nem is a sajátja. Ő se volt egyértelműen "jó" ember, ölt, és a parancsára egyes források szerint százakat végeztek ki, de ez szükséges, szinte kötelező áldozat volt.

2014. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az of-m L (lovászfiú)
2015. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!