Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiuk elsosorban! Szerintetek...

Fiuk elsosorban! Szerintetek szep, ha egy lanynak joltaplalt arca van?

Figyelt kérdés
En most special arra gondolok, hogz amikor mosolyog, pufi lesz az arca a szemgodre alatt. Szerintetek ez szep/csunya,cuki vagy visszataszító? Ti jarnatok egy ilyen lánnyal?
2014. febr. 21. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ezt pont telibeszarják,márbocs...nem tudom ezt ki figyeli a másiknál...
2014. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Összhatástól függ ismételten, van akinek jól áll van akinek nem, szóval így nem lehet megmondani.
2014. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fiúként mondom, hogy ez egyik srácot sem érdekli.Nem hogy nem foglalkozunk vele, úgy, hogy elgondolkodunk a kérdésen, mint te, de még csak fel sem tűnne, amikor mosolyognál, hogy milyen lesz a szemgödröd.

Egyébként viszont emberfüggő, lehet, hogy valakinek ez annyira jellegzetes vonás, hogy egyből észrevetetné magát.

2014. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as, szerintem ez inkább attól függ, hogy mennyire tervezel komolyan a lánnyal, mármint nekem eddig 2 komolyabb kapcsolatom volt amik több mint egy évig tartottak, és ennyi idő alatt, nagyon sok apróságot megfigyeltem mindkettőjükön, nem csak a " szokásos " dolgokat amiket egy flörtölésnél megnéz az ember.
2014. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, de gondolom egyik apró észrevett tulajdonság sem befolyásolta a kapcsolataidat.

Vagy minden esetre ez , amiről a kérdés szól, nem lesz sorsdöntő tulajdonság egy kapcsolatot illetően, éppen ezért kár is vele foglalkozni.

2014. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Való igaz, hogy nem ezen dőlne el.
2014. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Összhatás függő. Lehet cuki "pufi" arcod, és malac feelingű is.
2014. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jóltáplált arc?! Megyek aludni...
2014. febr. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oh.. Akkor jóéjt, elozo;) többieknek koszonom!
2014. febr. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!