Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » En ertem teljesen felre, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En ertem teljesen felre, vagy tenyleg hulye vagyok? Elsosorban lanyok velemenyere lennek kivancsi.

Figyelt kérdés
20 eves srac vagyok, es mar kb. 3 honapja bele vagyok esve a legjobb baratomba, aki no. Hozzateszem, 30 eves. 3 eve ismerjuk egymast. Kb. 1,5 honapja bevallottam neki mit is erzek, de nem zavarta el a francba, szepen vazolta a ketejeit... Azt gondolja, hogy ramjott a kangorcs, mert miert pont most szerettem bele. Valoban erdekes, de elotte neki is volt baratja, meg nekem is baratnom, de az en reszemrol mar tavaly szept. vege lett. Azota csak eltem. Noztem, buliztam, mint mas huszoneves. De... akkor is beleszerettem. Aztan jott meg azzal, hogy fiatal vagyok. Jo, ez igaz... Alairom. Na mindegy, a lenyeg a lenyeg, nem mondta azt, hogy ne talalkozzunk ezekutan, vagy vmi hasonlo. Tovabb talalkoztunk, beszelgettunk, rendben, bevallom, en "eroltettem" (csak megkerdeztem egyszer). De... Ugy 2 hete kicsit beitaloztunk nala. Jo. Bebasztunk egy kicsit, de azert esznel voltunk. Es mivan ilyenkor? Almosnak erzi magat az ember. Hat mit tegyunk? Lefekudtunk, neztuk a tv-t csukott szemmel. Kozbe beszelgettunk, es raterelodott a tema a szexre. Kezd bonyolodni mar, mert en meg nyomattam neki azt , amit mar 1,5 honapja, hogy belevagyok esve. Aztan atkaroltam. Simogattam. O is. Csokologattam, majd lecsusztatta a kezem a laba koze. En meg visszavettem, mert sokkal jobban esett atolelni. De amikor mar "eldurvult" a helyzet, mikor mar a nyakat csokolgattam, akkor mondta , hogy inkabb ne. Egyetertettem. Ezek utan nem terek napirendre, hogy hogy csinalhat ilyet egy olyan ember, aki eddig pont az ellenkezojet mondta, nagy hatarozottsaggal? - Hogy nem lesz koztunk semmi. Mostmar nem tudom hogy ertette. Hogy meg egy bugyi se, vagy mi? Erzelmek nelkul lehet ilyet csinalni, ugy hogy egy kicsit ittunk? Hozzateszem : esznel voltunk... Olyanok voltunk, mint egy 2 hetes szerelmespar... Szerintetek megis erez valamit, csak fel valamitol?
2013. aug. 24. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Jól esett neki, persze hogy megtenné, csak érzi, hogy nem sok jó sülhet ki belőle, majd a későbbiekben.
2013. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fél valamitől. Lehet hogy sosem volt még fiatalabb barátja és te lennél neki az első és nem tudja hogyan kellene téged a pasijaként kezelni.
2013. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs számára értelme ha nem gyártasz gyereket.
2013. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Epp ez az, hogy volt mar fiatalabb baratja, (26 eves) , aki egy gyoker volt, valljuk be, allandoan leku....ta, tragar, ocsmany modon beszelt vele, neha verekedtek. De engem "ismer" mar cirka 3 eve, igaz, csak baratilag, de sokat tud azert rolam... Nem ertem tenyleg.
2013. aug. 24. 23:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? Csinálsz neki gyereket akit felnevelsz?
2013. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen. Attol mert 20 eves vagyok, meg gondolhatom komolyan az eletem, nem? Es ezt o is tudja.
2013. aug. 24. 23:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor erről meg kell győznöd. 1 év után is meggondolhatod magad ő meg időt veszít.
2013. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lanyok, ti tudnatok ilyet csinalni egy nalatok 10 evvel fiatalabb sraccal, egy kis piatol? Mert en nem, akarmilyen reszeg lennek. Itt vannak erzelmek az o reszerol is, szerintetek?
2013. aug. 24. 23:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy 30 éves nő bármire képes itallal vagy anélkül.
2013. aug. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ölelkezhettetek volna tovább, miután megsimogattad úgy,ahogyan ő kérte.
2022. aug. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!