Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek (a Fradis)...

Mi a véleményetek (a Fradis) Berki Krisztiánról?

Figyelt kérdés

Nem is tudom,tény hogy el van tájolva abban ,hogy ő pénzzel bármit megoldhat,és a büszkeségéből eg az arcából visszaszabhatna, de viszont nekem abból amit a médiából látok szimpatikus embernek tűnik. Ok nélkül nyilván nem terjengenek sztorik ,tehát ebbe a sikkasztásos ügyekhez(meg ki tudja mé mihez)nyilván köze lehetett(vagy meg van)de végül is embert nem ölt,gyereket nem molesztált,meg azért tette amit csinált hogy neki több legyen,nem hogy másokkal kicsesszen,meg nem az árváktól/éhezőktől/hajléktalanoktól/betegektől vette el e pénzt, hanem a Magyar focitól(dolgokat meg had soroljak, hogy szerintem mennyi mindenbe lenne érdemes költeni Magyarországnak mint a foci,mert szerintem akkor volna mit írni).


(Ha kérhetem ne engem támadó kommenteket küldjetek,csak mert emberileg nekem nem tűnik bűnözőnek,és elnézést ha a fentiekben említettek közül bármeikre is rá lehet cáfolni).



2014. febr. 22. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem se hideg, se meleg ez a pasas. Az amit mi látunk belőle, valószínűleg álarc, az igazi énjét csak a hozzá nagyon közel állók ismerik. Nekem a főnököm pont ilyen ember.. nincsenek is barátai, csak "érdekbarátai". Ő is azt hiszi, pénzzel mindent el tud intézni. (És tényleg el is tud, sajnos) :( De tudom, hogy pld. a kollégák közül mindenki utálja.
2014. febr. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Én nekem nagyon szimpatikus. Példakép értékű.
2014. febr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Én nagyon imádom<3333
2014. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nálla nagyobb beképzelt alakot még nem láttam! Azt hiszi magáról hogy ő a világ közepe,és minden lány a fényképével alszik el este sirva és csak rólla álmodozik..Csak az esze sincsen dugd meg jól tipusú csajoknak jön be az ilyen alakok! Bár a lányokat is minősiti az ilyen fajta igény..Nem is beszélve arról hogy egy csaló,remélem börtönbe kerül hamarosan,és ott majd megeszik reggelire,ott aztán arcoskodhat..
2014. márc. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
A ribiknek meg a kancsóknak bejön.
2014. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
47%
Szerintem nagy arc. :D Csak ennyit tudok róla mondani.
2014. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem kérünk többet belőle! Berlusconi legújabb felemeltje, sírva hagya ott őket, hogy ő neki Nyíregyházán milyen sokat adtak az emberek! Friderikusz mondta meg neki az igazat, és jól tette!
2015. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!