Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Berki Krisztián? Miért folyik...

Berki Krisztián? Miért folyik a csapból is?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt a nevet látom. A startlapon nincs olyan nap szinte, hogy ne lenne cikk róla. Egy idejig nem néztem meg kiről is van szó, de a napokban rákattinottam egy cikkre. Egy kopasz pasi volt a fotón és valami lényegtelen dologról írtak. (Rendesen nem olvastam el, csak átfutottam.) (Most megint van egy cikk róla a startlapon.) Ő a tornász Berki Krisztián? Miért lett ennyire felkapott? Oké, értem én, hogy kétszeres világbajnok.... de Magyarországnak több világbajnokja is van és róluk nem nagyon írnak. Mitől lett ennyire érdekes??? (Külföldön élek pár éve, így nem vagyok naprakész az otthoni dolgokban.)

2014. jan. 13. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a tornasz Berki Krisztian, csak egy semmirekello nevrokon.


Hajdanan focista volt, kapus a Siofok FC-ben meg valami Tragyadombi Lenduletben, utana leigazolta a Fradi, padozott es 3 meccsen kapott 9 golt, utana Fradi vezetesebe bekerult, csalt, sikkasztott, kirugtak, atment a Vac-hoz, ott is csalt es sikkasztott, onnan is kirugtak, utana pedig elment Amerikaba (nem tudni minek, egyik baratnom szerint fa szt szopni). Most pedig eli a magyar celebek fabolous eletet. Szora sem erdemes az ember, egy vicc.

2014. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
nem, ez a testépitő, üzletember berki... egy szemét tolvaj, akinek rég börtönben lenne a helye.... a tornászunk egy példakép.... ez meg egy hányadék...
2014. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm. Nem tudtam, hogy a világbajnok Berki Krisztiánon kívűl van más ismert ilyen nevű személy még. Már csak annyi, hogy mégis miért írnak róla ennyit? Mert értem én, hogy focizott...de ennyi elég ahhoz, hogy írjak róla nap, mint nap?
2014. jan. 13. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert bűnöző, és aki bűnöző annak Tv ben és újság címlapon a helye, hogy példát mutasson a most felnövő generációnak, hogy nem kell dolgozni, bűnözni kell, és nekik is ilyen f@$za életük lesz.
2014. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!