Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki/gáz ha majdnem 21 évesen...

Ciki/gáz ha majdnem 21 évesen néha legózok?

Figyelt kérdés
Nem hülyeséget építek, hanem pl. járműveket, épületeket próbálok megépíteni szimmetrikusan, a legóhoz "élethű" tárgyakat. Nem vagyok hülye, se bolond még mielőtt valaki leoltana. Érettségim, szakmém van, de néha kitör rajtam a gyerek és a legót előkapom, építgetek. Ez gáz?
2014. febr. 22. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmivel nem gázabb, mint részegen fetrengeni valahol, vagy egész nap értelmetlenül a gép előtt lógni.


És növeli a kreativitásod is.

2014. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ameddig nem káros (túl sok időt töltesz vele, mással nem foglalkozol, minden forintodat arra költöd) addig ugyanolyan hobbi mint bármi más.
2014. febr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egy aféle hobbi. Növeli a kreativitást, kézügyességet, mégsem csinálsz hülyeséget, magadat fejleszted. Gyerekként én is legón nőttem fel, és én is építgetek.

Igaz egyszer előkaptam már még a nyáron és a laptopomnak csináltam hűtő padot, mert lusta voltam venni és mivel volt ventilátorom így csináltam neki egy emelvényt helyet a ventinek ott megfúrtam hogy oda tudjam csavarozni és itthonra tökéletes volt. Mivel fa anyagom nem volt éppen így valahogy megkellett oldanom. :D

2014. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam! Inkább lekötöm magam, minthogy seggrészegen bulizzak. Szoktam bulizni, mert nem ülök itthon mindig, de tudom, hol a határ.


# 2


Nem töltök vele sok időt, egy héten maximum 2 alkalommal ilyen 1-1,5 órákat. Nem igazán költök rá, mivel vettem 2 db 600 db-os készletet + pár kiegészítőt (kerék, propeller, vékony elemek stb. és ennyi, de ez már 3 éve, valamint nem is egyszerre vettem meg, hanem külön-külön. Maximum 15 ezer forintomba fájt. Ilyen egyedi darabokat nem vettem, amik csak egy készlethez van. Nem lenne rossz, de annyira nem vagyok benne azért. :)

2014. febr. 22. 23:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi gond vele.Teljesen normális,s jobb mint drogozni, piálni.
2014. febr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 évesen duplózok. És?
2014. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Sőt, vannak a LEGO-nak olyan szériái (pl. a Lego Mindstorms), amiket kifejezetten az idősebb korosztályoknak szánnak.

2014. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egyfajta hobbi. Mit gondolsz, ki álmodja meg az új és új kiadott készleteket? :)


Van két ismerősöm, akik a mai napig gyűjtik a készleteket, átszellemült arccal mutatják a karácsonyra kapott, összeépített és tényleg kreatív Star Wars halálcsillagot.

És egyáltalán nem nevetségesek, mert ez inkább egyfajta kreatív világ egy szint fölött művészlelkeknek, mintsem szimpla gyerekjáték.


Magam is sokat legóztam, építettem, alig bírtam abbahagyni, és órákig el tudom nézegetni a bonyolultabb, grandiózusabb építményeket, főleg, ha szokatlan, ötletes megoldásokat tartalmaznak.


Karácsony előtt, ha véletlenül betévedek egy-egy bevásárlóközpontba, és meglátok egy ilyen legóvárost kiállítva, képes vagyok fél órát ott állni, és talán csak a magasságom különböztet meg az elkerekedett szemű gyerekhadtól mellettem.

2014. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hú, de sokan vannak még akiknek ez a hobbijuk :D Megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül.
2014. febr. 25. 15:28
 10/12 anonim ***** válasza:

A logikai és konstrukciós játékok kortalanok, raádásul fejlesztőek.

De azért kicsit furcsállnám, ha egy felnőtt, mondjuk... barbie-zna, passzióból. :D

2014. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!