Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon élnek 100% ig...

Magyarországon élnek 100% ig magyarok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Hát mivel minden ember Afrikából származik, ezért nem.
2014. febr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

#1:

Szerintem meg minden ember a holdról, vagy a Sirius B-ről származik!


Amúgy ez a "már nem élnek ma magyarországon 100%-ig magyarok" dolog egy tipikus antifasiszta lejárató demagóg fa.szság.


Ellenben, mielőtt még valaki személyeskedne és nácizna, nem vagyok ultranagymagyar sem.

2014. febr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Definiáld, mi az, hogy valaki 100%-ig magyar.
2014. febr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Honnan számítod azokat, akik 100%-ig magyarok? A honfoglalástól? A kalandozások indulásától? Esetleg még annál is hamarabbról?


Egyébként az első válaszolónak a tudomány mai álláspontja szerint tényleg igaza van. Eszerint tehát minden ember 100% magyar, ahogy 100% angol, 100% kínai és 100% orosz is, legalábbis ha az első emberpár kialakulásától számítjuk :)


Ahhoz hogy tényleg értelmes konklúziót lehessen levonni, ki kéne jelölni egy határt. Egy megszabott időpontot, amely alapján azokat hívnánk magyaroknak, akik éppen akkor egy bizonyos genetikai állománnyal rendelkeztek, s a mai 100%-ig magyarok kizárólag az ő leszármazottjaik lehetnének. Ha nincs megszabva az a határ, egyszerűen nincs mihez viszonyítani.


Remélem nagyjából érted amire célzok :)


Ami az illeti én úgy gondolom, hogy minden ember az, aminek vallja magát. Lehetsz te Árpád egyenes ágú leszármazottja is, ha például a nagyszüleid és szüleid szlováknak neveltek, akkor szlovák leszel.

2014. febr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Romantikus erőszak-100% Magyar :)
2014. febr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
olyan nincs!
2014. febr. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdés maga. Mégis miben különbözne egy "100% magyar" jelentsen ez bármit, egy eszkimótól?
2014. febr. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 *Nekomimi* ***** válasza:
52%

Most komolyan, miért pontoztátok le az első válaszolót?

Komolyan azt hiszitek, hogy minden országba lepottyantottak egy nőt meg egy férfit és akkor 100% magyar, vagy 100% szerb stb?! :D Istenem, kellett volna tegnap az a világvége... Az okosabbak még azt is túlélték volna, a hülyékért meg nem kár...

Esküszöm, felháborított ez a lepontozás...

2014. febr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Istenem, kellett volna tegnap az a világvége..."


Mi? Tegnapra is volt meghirdetve egy? Basszus lemaradtam! Mikorra van kiírva a következő?

2014. febr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha a honfoglalástól számítjuk a magyarokat , vagy bárhonnan, akkor sem élhetnek olyan emberek az országban akik ne keveredtek volna más népekkel. Főleg az arisztokrata családok családfáin követhető végig ez a folyamat.

Én onnan származom , kb. az 1700- as évek végéig meg van a családfa. Van bennünk minden fajta , német , orosz , török , finn, angol..... de magyar vagyok! Magyar névvel, és magyar történelemmel.

2014. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!