Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha több jel is...

Fanna67584 kérdése:

Mit tegyek ha több jel is arra utal, hogy minta egy védőburkot/bástyát építettem volna magam köré és nem tudok kötődni másokhoz?

Figyelt kérdés
Csak hasznos válaszokat szeretnék :)

2014. febr. 24. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Az okát kellene megtudni miért alakult ki ez.

Talán félsz? Félsz a kötődéstől? Félsz, hogy elhagynak, megsértenek?

Azt kellene átgondolnod, hogy ki is vagy te? Mennyire vagy azonos azzal, aki ezt érzi?

Lehet kicsit előrementem, csak gondolatébresztőnek szántam ezeket a sorokat, hátha segít ez is valamit.

2014. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak hasznos választ kapsz, mint itt tőlem mindenki:


ha motivált vagy, azaz magad is úgy látod, hogy ami van, az nem jó és változtatni akarsz, akkor el kell menni szakemberhez. Leginkább egy jó pszichiáterhez, aki nem csak gyógyszeres terápiát alkalmaz és nem csak 5 perce vana számodra, vagy egy jó pszichológushoz. Én az előbbit ajánlom - ha van pénzed, akkor egynest magánhoz menj.

2014. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!