Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Samsung Glaxay 3 okos...

Van egy Samsung Glaxay 3 okos telefonom. Meg változtattam a feloldó mintát, de olyan bonyolult hogy elfelejtettem. Próbáltam belépni a gmail-ommal de nem enged be pedig biztos az a jelszava. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 18:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
találtam egy olyan javaslatot hogy rootolás.azal meg lehet oldani?
2014. febr. 23. 20:09
 2/13 anonim válasza:
nehogy rootold, mert akkor lőttek a garanciádnak! inkább szoftvereld meg, az egyszerűbb.
2014. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hogy mit csináljon vele? O.o

Van ötlet. wipe date/factory reset

Ezt recovery-ből fogod elérni, nem kell hozzá belépni a telefon menüjébe. Csak utána kell nézni neten, hogy milyen gomb kombináció kell hozzá, hogy elő tudd hozni ezt a menüt.

2014. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
feloldó minta nélkül csak a segélyhívó tárcsázóba tud belépni, onnan viszont nem működnek a szerviz kódok. ez a munkám, úgyhogy tudom.
2014. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor van egy rossz hírem... Ahhoz, hogy eljusson a recovery menüig, nem kell semmiféle szerviz kód.

(Ha ez a szakmád, akkor biztosan tudod, hogy az összes androidos samu modellnél elő lehet varázsolni ezt a bizonyos menüt az ún. 3 gombos módszerrel.)

2014. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
az a download mode az odinhoz.. ezt mondtam, hogy szoftverelni kell -.-
2014. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
de resetelni nem lehet úgy, ha nem tudja az ember a feloldó mintát
2014. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]



[link]


Legalább ne mond azt, hogy ez a szakmád, ha nem tudod megkülönböztetni a recovery-t a download mode-tól...

2014. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
recovery:hangero-kozepso home gomb-bekapcs
2014. febr. 27. 21:37
 10/13 anonim válasza:
úristen! amit belinkeltél elsőnek az régebbi vagy rottolt telókra vonatkozik! S3-nál download mód van! gyökér..
2014. márc. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!