Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy magyar színész,...

Van egy magyar színész, rendező férfi, aki kimondottan közel áll a szívemhez. Nagyon szimpatikus, és szeretném jobban megismerni, szeretnék beszélgetni vele. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Szerintetek van rá reális esély, hogy ha írok neki, akkor válaszolni fog nekem? Van esély arra, hogy kialakuljon egy barátság köztünk? Nagyon sokat gondolkodom ezen, hogy vajon elég érdekes lennék-e a számára ahhoz, hogy ő is meg akarjon ismerni engem. Esetleg van olyan közöttetek, aki vette a bátorságot, megkeresett egy ismert személyt, és barátság alakult ki közöttük? Írjatok történeteket, kíváncsi vagyok!

2014. febr. 26. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Kövesd a hátrébb nem kerülhetsz elvét.

Mi baj lehet, ha írsz neki? Max nem lesztek barátok. Semmivel se leszel hátrébb, hisz eddig se voltatok. Nem veszíthetsz.


Ha úgy gondolod, hogy szeretnéd megismerni, akkor hajrá.

2014. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Nos én egy ellenpéldával szolgálhatok sajnos - te szempontodből is sajnos, meg az enyémből is sajnos :D


Fiatal férfi vagyok, és megtetszett egy nálam kicsit fiatalabb, szárnyait bontogató színésznő. Szerencsém volt, a körülmények úgy alakultak, hogy bár nem személyesen, de az egyik népszerű internetes telefonálóprogram :) segítségével tudtam vele és több társával beszélni az egyik előadásával kapcsolatban.

Mivel jó hangulatú volt a beszélgetés, és ugye így lett hivatkozási alap, meg közös pont, írtam neki üzenetet immáron külön, csak neki.

Legnagyobb meglepetésemre kb fél óra múlva válaszolt, tök kedvesen. Nyilván azonnal azt hittem, hogy "ő már az enyém lesz" :D

Aztán teljesen egyértelmű lett, hogy kizárólag azokra a dolgokra reagál, amit a színészettel kapcsolatban kérdeztem/írtam neki, ha néha-néha beszúrtam egy-két a magánéletéhez is kapcsolódó, de még mindig átlagos témának tekinthető kérdést, arra egyáltalán nem tért ki a válaszaiban. Közben egy közös ismerősünkön keresztül azt is megtudtam, hogy van kapcsolata, és engem szimplán rajongónak tekint.

Szóval az egész üzenetváltogatás (mert egész sokáig írogattunk egymásnak) szimplán jófejség volt tőle.

Kár érte, mert szimpatikus volt nagyon "élőben" is, a kinézete ugye eleve bejött, plusz én még ilyet nem láttam, de írd és mondd, egyetlen egy helyesírási hiba sem volt a szövegeiben. Egy sem bakker, pedig én aztán igazán nyelvtannáci vagyok magammal szemben is, még a leglényegtelenebb facebook hozzászólásomat is nagybetűvel kezdem, nem rövidítek soha, és minden hibát észreveszek :D


Jó nyilván lehet, hogy a mindennapokban egy elviselhetetlen hisztis liba a lány, és 48 óránál többet képtelenség kibírni mellette, de az eddigiek alapján erre kevés esélyt jósolnak az ösztöneim, így még fájóbb, hogy nem sikerült közelebbi kapcsolatba kerülnünk:(


De hogy a kérdésedre is írjak valamit, próbálj kifogni egy olyan rendezvényt, ahol személyesen kapcsolatba kerülhetsz vele. Egy színházi nyílt nap, egy közönségtalálkozó, egy kiállításmegnyitó ahol ő is ott van, akármi. Ha ott sikerül személyesen beszélni vele, akkor késő erre hivatkozhatsz, már az jelenthet valamit, ha emlékszik rád.

2014. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha sok rajongója van akkor szinte esélytelen. Gondolom ő már túl van egy-két 'nagy' rajongón és ez után általában zárkózottabbá válnak.
2014. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves első! Igazad van, veszíteni valóm nincsen, max nem ír vissza, vagy diplomatikusan elutasít. Mégis visszatart a kudarctól való félelem...valahogy nem akarom azt hallani, hogy nem. Fájna. Pedig nem is ismerjük egymást. Nem ismerem az igazi, hétköznapi énjét, sosem volt az enyém, így hát nem is veszíthetem el. Mégis, ha elutasítana, akkor nagyon úgy érezném, hogy valami összetörik bennem, hirtelen minden illúzióm szertefoszlana...Egy szentimentális hülye lány vagyok... :D

Második válaszoló, neked minden elismerésem, hogy mertél lépni! De komolyan. :))) Én személyesen biztos nem mernék odamenni hozzá a színházban, inkább a levélben való megkeresést részesítem előnyben. Voltam már a közelében... hát kb a torkomban dobogott a szívem, nem mertem odamenni és megszólítani, mert egy hang sem jött volna ki a torkomon úgy éreztem, annyira blokkolt a közelsége, nevetségesnek éreztem magam. Hisz mit akarok én, a messziről jött senki, akinek köze sincs a szakmához??? Biztos van jobb dolga mint ilyen "kis" emberekkel ismerkedni, beszélgetni. Ezt gondoltam, és mindig elhessegettem magamtól az ilyesfajta ötleteimet. Félek is megszólítani, de közben meg akarom is, hogy beszélgessünk. Ambivalens helyzet... :D

Kedves harmadik! Húú, hát neki aztán rengeteg rajongója van. Nincs olyan ember Magyarországon, aki ha meghallja a nevét, ne tudná, hogy kiről is van szó. Megosztó személyiség. Vagy szeretik, vagy utálják. De mindenki ismeri, és kevesen vannak, akiknek nincs véleményük róla. De szerintem az lesz, hogy előbb-utóbb erőt veszek magamon, a sarkamra állok, és írok neki egy levelet. :)

2014. febr. 26. 16:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves Valamokka! Elfelejtettem kérdezni, hogy végül is meddig ment köztetek ez a levelezgetés? Nem mutatta jelét annak, hogy ő is jobban meg szeretne ismerni Téged?
2014. febr. 26. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:

(Bocsáss meg, hogy offoflok egy kicsit, de sejtem kiről van szó.

Ha igazam van, jobb ha tudsz pár dolgot: 1. a facebook...stb oldalakat nem ő kezeli, ezekre hiába írsz neki. Tehát érdemes a színházba elküldeni a levelet 2. nagyon zárkózott, különösen rajongókkal szemben. Erre több interjúban is kitért.)

2014. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy a facebook profilját nem ő kezeli, az csak a hivatalos rajongói oldala, sajna. Volt neki privát profilja is, be is jelöltem anno, aranyos volt, visszajelölt. :) Onnan tudom, hogy a valódi profilja volt, mert nem több ezer ismerőse volt, hanem csak pár száz. És voltak az ismerősei között többen, akiket személyesen nem ismert, mégis visszajelölte őket is. Megköszöntem neki, írtam pár kedves szót az idővonalára, lájkolta. Aztán egyszer csak törölve lett a profilja. :((( Pedig már pont kezdtem magam rászánni, hogy priviben írok neki! :)Egyébként én is ezt találtam ki, hogy feladok egy levelet annak a színháznak címezve, ahol éppen játszik, vagy rendez, és ráírom a borítékra a nevét, hogy neki szól. Szerinted van esély, hogy eljut hozzá a levelem? Oda fogják neki adni??? Lehet a kukában landol... Pedig más megoldást nem tudok, e-mail címét nem tudom, postai címét meg pláne. Nem tudom, Te kire gondolsz, de akire én, Ő tényleg nagyon zárkózott személyiség, úgyhogy lehet, hogy veszett fejsze nyele ez az egész. :(
2014. febr. 26. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!