Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudnék önkéntes munkát...

Hol tudnék önkéntes munkát vállalni gyerekekkel? 20/L

Figyelt kérdés
Szeretnék beteg gyerekeknek felolvasni, vagy árvákra vigyázni. Vagy bármit ahol gyerekekkel foglalkozhatok.
2014. febr. 26. 21:35
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Önkéntes tevékenységet végezni gyakorlatilag bárhol végezhetsz, ahol elfogadják a segítő szándékodat. Egyébként érdemes a helyi intézményeket felkeresni, esetleg Lakásotthonokat, akár a kórházat, Ifjúsági házat. Ha egyszerűen a keresőbe beírod az "Önkéntes" szót, remek információszerzési lehetőségekre tehetsz szert. Remélem tudtam segíteni. A legjobbakat kívánom és sok sikert! :)


Tisztelettel: Kenyeres Dániel

2014. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a segítséget :) ez nekem is eszembe jutott, a gond csak az, hogy a legtöbb hely betelt. Írtam kórházaknak, hogy szeretnék beteg gyerekekkel foglalkozni, de mindenhol azt mondták, hogy próbálkozzak augusztusban, mert erre a félévre már beteltek a helyek :(

2014. márc. 4. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos igazad van, mert én is regisztráltam magam a K and H Gyógyvarázs programjában, hogy szeretnék beteg gyerekeknek felolvasni (Bp-en) Nem sok olyan időpont volt, ami nekem szóba jöhetett volna, hiszen dolgozom, de a legtöbbször azt írja ki a program, hogy megtelt, jelenleg nincs lehetőség.


Van a www.onkentes.hu oldal ott, vagy egyik iskolai tanárodat kérd meg, hogy segítsen ilyen helyet találni. Esetleg, ha jó vagy valamilyen tárgyból, korrepetálhatnál ilyen gyerekeket ingyen. Vagy menj be az önkormányzathoz és ajánld fel, hogy a könyvtárban szívesen lennél ingyen a gyerekekkel, esetleg valamilyen foglalkozást tartanál nekik (könyvolvasás, könyvmaratont, diavetítés, megelevenedett oldalak vetélkedő stb.)


Sok sikert!

2014. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyetértek a felettem szólóval, ezek remek ötletek! :)
2014. máj. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!