Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan önkéntes munka,...

Van olyan önkéntes munka, ahol gyerekekkel lehet foglalkozni, de nem nyújt mégsem olyan nagy elfoglaltságot? Nagyon szeretnék önkénteskedni, de sajnos nem érnék rá sokszor, de nagyon szívesen látogatnék meg gyerekeket, segítenék rajtuk.

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol laksz, én csak ilyen helyi dolgokat ismerek. Az egyik amiben részt veszek, azt a máltások szervezik, heti egyszer megyek, itt hátrányos helyzetű gyerekekkel kell tanulni, játszani, stb. Kisebbekkel és nagyobbakkal. Illetve van egy másik, amit még tudok, itt gyermekkórházakba kell kimenni és játszani a beteg gyerekekkel. Egyik sem hatalmas elfoglaltság, de mégis sokat jelent.
2010. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pesti vagyok.Találtam az ágyszínházat,csak mindig olyankor vannak gyűléseik,amikor nem tudok elmenni,pedig az nagyon tetszene.:-(
2010. okt. 25. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!