Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megoldás emberiség utálat ellen?

Megoldás emberiség utálat ellen?

Figyelt kérdés
Tizennyolc éves vagyok, utálom az embereket, főleg az én korosztályombeli csürhét. Egyszerűen nem bírom elviselni hogy mennyire hülye, énközpontú szarok az emberek többsége. A társadalmi értékek mint pl belső tulajdonságok, már nagyon elenyészőek, külső,öltözködés, pénztárca méret alapján itélnek el másokat azok akik amúgy debil viselkedni nemképes szellemi senkik. Többször gondoltam rá hogy ez a romlott világ nem érdemel semmit, csak halált,pusztulást, a maradék túlélö talán ujraértékelné a dolgokat. Néha úgy érzem hogy a sok hülye meg is érdemli ezeket a politikusokat, vezetőket, azt hogy rabszolgaként éljenek. Nem tudom mi ez de érzem hogy valami nincs jól a világgal, szar, üres, keserű, mindenért küzdeni kell de semmit nem kapsz. Az emberiség a föld rákja, utálom mindet. MIT TEGYEK HOGY MINDEZ NE ÉRDEKELJEN? Képtelen vagyok ilyen agyatlan lenni mint az átlag.
2014. febr. 27. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokan halálukig nem jönnek rá erre. (A lényegre.) Viszont nem vagy egyedül nézeteiddel.


Nagyon sok humorérzék és irónia kell. Keresd a hozzád hasonlók társaságát, s mintegy nevetve az emberiség nyomorúságán, könnyebb elviselni azt..

2014. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az emberiség az "ember" feloldása. Egyáltalán nem az "ember". Úgyhogy ejtsd a témát. Nézz körül, ki az akivel jó együtt lenni, akivel jó beszélgetni. Ennyi elég is, hogy jól érezd magad, tudj tanulni, majd dolgozni- és ezekben is örömet lelsz majd.

"Nem tudom mi ez de érzem hogy valami nincs jól a világgal, szar, üres, keserű, mindenért küzdeni kell de semmit nem kapsz".

Gyakorolj valamilyen kifejezésformát, ez sajnos a mai iskolákban lemarad. Írj, rajzolj, fess, zenélj, énekelj. Ez az ok, ami miatt az idézet érzést érzed. Furcsa, de ha festesz, zenélsz, énekelsz - úgy érzed egyben sokat kapsz.

2014. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azon a nézőponton vagyok, hogy az egész föld közel sem ilyen.

Ez az agyatlanság a megítéléses hülyeséggel általában fiatal korban mindenhol előfordul, aztán többnyire elmúlik, szóval ezzel még nincs nagy gond.

Azonban a túlzó énközpontúságtól, azaz az önzőség által okozott károktól sok ország szenved sajnos kortól függetlenül is. Azonban fellelhetők kivételek is, ilyenek például: Németország, Franciaország, Ausztria. Ezekben az országokban például az emberek megbecsülik egymást, misem bizonyíthatja jobban ezt, mint a munkájukért kapott fizetésük.

Szóval Magyarországra koncentrálva elmondhatjuk, hogy lenne hova fejlődnünk ezen téren.

2014. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg kell találni azt a kevés embert, aki nem a hülyét táborát erősíti.


amúgy meg, majd kinövöd. Nekem is volt ilyen korszakom, elfogadtam, hogy ész osztásnál nem sokan voltak jenen, és hogy mindenkinek mást jelent az 1. Ezek után könnyebb élni.

2014. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szóval. Ellenpéldát már láttad ! Az ellenpéldában tényleg a pénz a legnagyobb probléma, A kapitalizmusban ameddig a pénz létszükséglet addig nem is lesz megoldás erre a problémára.


Megoldások már vannak ! jól ki is vannak találva, már csak az kell hogy mindenkihez eljussanak a főbb irányvonalak, ezek az irányvonalak az Anyagiag független irányzékot képviselik, hogyan lehet megszabadulni a pénzfüggőségtől:



- Nyilt forráskódú gazdaság:

Egy iparosítástól gazdaságtól és társadalomtól függetleníthető egység ami a tudást bárki számára elérhetővé teszi. Önzetlenül ellentérítés nélkül megtanít bárkit arra hogyan építhet egy akármilyen hétköznapi ember házilag acélkohót alumíniumkohót fröccsöntőgépet, traktort vagy hidrogén és elektromos autót. Az alapanyagokat bárki olcsón bárhol könnyen beszerezheti. Minden leírás tökéletesen letöltehető az internetről, és szabadon terjeszthető:

[link]

- Ökofalvak:

Zárt rendszerű élelmiszerellátó rendszerek, amelyek függetlenek a külső piactól, Belső valutarendszerük van tehát az árfolyamoktól is függetlenek. Gyakorlatilag teljesen önellátóak önfentartóak, megújuló erőforrásokat alkalmazva, nap szél és biomassza energiából. Ők már kiszálltak a mókuskerékből:

https://www.youtube.com/watch?v=wTM_cBcTtXw

- Alapjövedelem:

Egy pénzügyi rendszer mely a mély szegénységet megszünteti az államháztartást stabilizálja, az adórendszert egyszerűsíti

https://www.youtube.com/watch?v=XIG_ZFJWCRI

2014. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már lassan magam is utálom...


18/L

2014. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!