Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is elmebeteg...

Szerintetek is elmebeteg vagyok, ha külön bolygót szeretnék?

Figyelt kérdés

Elegem van az emberiségből nagyon. Elhatároztam, hogy keresek valami lakatlan szigetet. Aztán rájöttem, hogy ha sikerülne is, egy atomkatasztrófát ugyanúgy megéreznék.


De a NASA mostanában talált sok exobolygót a galaxisunkon kívül. Ha sikerülne utazni a hipertérben, akkor el lehetne menni egy ilyen bolygóra és akkor az emberiség elpusztíthatná önmagát, én békében élnék.



2014. jan. 6. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ellenkezőleg, én a majmok bolygóját javasolnám. Csupa kis szőrös csincsivel lakhatnál együtt, csak képzeld el milyen jó lenne az epermezőkön szüretelni a friss gyümölcsöt a sok kis csubakkával. Persze ne csinálj túl nagy balhékat ott, mert akkor Spoch felsugároz az égi verdájába és nagyon megbüntet.
2014. jan. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
abszolút elmebeteg vagy ez őrültség... ^^
2014. jan. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen megértelek. Én már 3 éve a Ganymedesen élek. Egy rakás tűzijáték hátán lovagolva utaztam a holdra; a körülöttem élő beszámíthatatlan elmebetegek, és az engem elnyomó emberiség elöl menekültem. Az utazás elég nehéz volt, főleg a szökési sebesség miatt, amit csak kellő bélgáz kibocsátással tudtam kompenzálni; de a jagellók és az éjszakák is üldözőbe vettek, de aztán csak leráztam a mocskokat, meg a lángoló lovaikat, és most már itt vagyok. :) Most boldogan élünk Wilsonnal, és Berekinével a két legjobb képzeletbéli barátommal, bár ez a goromba Csillagszemű Juhász, néha elveszi az életkedvünket. :P Ha van kedved, elidőzhetsz nálunk egy darabig, amíg el nem indulsz a legközelebbi, lakható exobolygóra. :)


Üdv.

Nanunanu Szelíd Joker Pista, a zeusz

2014. jan. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. :D
2014. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, én is szeretnék, sőt én már hozzá is láttam.
2014. jan. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet, komolyan.


Csak aztán vigyázz hova mész :) pont valamelyik nap néztem egy doksifilmet. van egy bolygó amelyik nagyon közel kering a csillagához. Jupiter szerű órisbolygó és a közelség miatt a hű miatt "felpuffadt" ami azt jelenti hogy a bolygó sűrűsége kb olyasmi lehet mint a tejszínhab :DD

2014. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok: "hő miatt" :)
2014. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem csak nagyravágyó.
2017. jan. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem vagy elmebeteg. Persze, várható volt, hogy a hozzászólók elpoénkodják a kérdést.

Én is ábrándoztam már saját, Földhöz hasonló bolygóról, ahol egyedül, békében lehetne élni. Szerintem ezek természetes vágyak, ha valakinek elege van a civilizáció hülyeségeiből.

2017. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!